Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZe života

Darujte staré běžecké boty na dobrou věc a získejte nové se slevou -42%!

Listopadová akce Staré za nové podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Dobrý skutek je v tomto případě příjemnější i tím, že darováním získáte i něco pro sebe. Když v období od 1. listopadu do 1. prosince odevzdáte své staré sportovní boty, tak získáte nové s 42% slevou. RunCzech již popáté chystá dobročinnou akci v pražském Running Mallu, a vybrané boty poputují klientům Armády spásy. 

Všichni běžci, kteří na rohu ulic Milady Horákové a Františka Křížka odevzdají svou starou sportovní obuv do dobročinné sbírky, obdrží poukaz na exkluzivní 42% slevu do přilehlého RunCzech Store na vybrané běžecké boty. Boty je důležité přinést osobně a můžete si za ně rovnou vybrat nové, nebo dostanete poukaz na slevu, který někomu můžete věnovat jako dárek.

Naše filosofie „ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL“ hýbe běžeckým světem, ve kterém pořádáme akce pro desetitisíce lidí. Každý jedinec je pro nás důležitý a já jsem vždy rád, když naše akce pomáhá tam, kde je to potřeba,” prohlásil Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru RunCzech.

Akce startuje v úterý 1. listopadu 2022 a potrvá v průběhu celého měsíce. Odevzdáním běžeckých bot libovolné značky amatérští běžci vykonají dobrý skutek. Sbírka sportovní obuvi poputuje Armádě spásy, která zajistí, že se boty dostanou znovu do oběhu a do úplného opotřebení ještě dobře poslouží lidem, kteří je potřebují.  Proto je důležité, aby všechny odevzdané boty byly v použitelném a nositelném stavu.

„Je nám potěšením, že již poněkolikáté můžeme spojit síly s RunCzechem pro dobrou věc. Proto patří velký dík vám všem, kterým není lhostejný osud lidí pohybujících se na okraji společnosti, ale s velkou touhou se snaží neprohrát svůj běh, mnohdy o život. A v tom jim pomáháme,“ řekla Kateřina Ramajslová z Armády Spásy.

Dobročinný projekt bude vázán i na speciální výběhy a události v Running Mallu!

Důležité otázky k získání 42% slevy v obchodě RunCzech Store:

  • Jaké boty mohu darovat? Darovat je možné jakoukoliv sportovní obuv. Podmínkou je, aby byla čistá a stále v použitelném stavu. Akce neplatí na kopačky, kozačky, polobotky, holínky, sandály, žabky a podobně. Všechny boty budou před odevzdáním kontrolovány.
  • Záleží na značce bot? Nezáleží. Přijímáme běžeckou obuv všech značek. Za odměnu získáte voucher na nákup nových bot se slevou 42 % v RunCzech Store.
  • Kam mohu boty přinést? Čisté a použitelné boty přineste do běžeckého centra Running Mall v ulici Františka Křížka 11, Praha 7.
  • Mohu pouze přinést obuv, aniž bych si koupil/a nové boty? Samozřejmě. Všechna vybraná obuv je určena na dobročinné účely.
  • Kdy získám voucher na slevu? Voucher získáte ihned po odevzdání starých bot.
  • Kde mohu voucher uplatnit a jaká je platnost voucheru? Voucher na nákup nových bot se slevou 42 % je možné uplatnit v RunCzech Store v období akce, tzn. 1.11.2022-1.12.2022. Akce platí pouze v tomto kamenném obchodě.
  • Kde najdu více informací? Na internetových stránkách www.runningmall.cz

Zdroj a foto: RunCzech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *