Moderátorky Primy splnily Vémolovi sen: Royce je nuda, chci si koupit slona, říká Terminátor!

Už asi neví, co by… Nejznámějšího českého zápasníka Karlose Terminátora Vémolu už jen tak něco nenadchne. Není divu, sáhl už si na ledacos a koupit si může takřka cokoli, co si zamane. Řídit vysněný Rolls Royce Dawn cabrio v pořizovací hodnotě několika desítek milionů korun se mu ale dosud nepodařilo. Moderátorky primáckého pořadu Bábovky a plechovky mu jeho přání splnily a dream vůz mu sehnaly. Jeho reakce je ale více než překvapila! Sledujte dnes ve 21.45 na Prima COOL!

Když moderátorky v prvním díle pořadu Bábovky a plechovky nasoukaly Karlose Vémolu do Trabantu, docela koukal. Ale nebylo to poprvé, kdy sedl za volant „bakelitu“. Trabanta řídil už od svých dětských let. „Jako malej kluk jsem jezdil v Trabantu. Neměli jsme jako kluci papíry, tak jsme lítali, v čem se dalo. Ve dvanácti jsem začal jezdit autem a ve třinácti z toho byl průser,“ přiznal se v pořadu Vémola. Od té doby se v jeho vozovém parku vystřídala celá řada luxusních aut. Ale ještě nikdy neřídil svůj vysněný Rolls Royce Dawn cabrio. Až dnes v pořadu Bábovky a plechovky na Prima COOL. Jeho zklamanou reakci ale nikdo nečekal.

„Na mě to je moc tichý, jako bych jel nějakou elektrikou, vůbec to není slyšet. Na to nejsem zvyklej. Mám rád rachot motoru a smrad benzínu. Ale alespoň jsem se tím projel, i když možná jsem měl větší radost z toho Trabantu. Tohle je o deset let starší než moje auto. Alespoň vím, že tohle není pro mě. Říká se, nepřecházej na starší auta, musel by být nový, a to stojí randál,“ zhodnotil sytě modrého fešáka Vémola. „On byl zklamanej, on byl normálně zklamanej,“ nechápala moderátorka Tereza Tobiášová.

Terezu Tobiášovou v tomto díle čekalo ale ještě jedno velké rozčarování. Slušná podpásovka totiž přišla přímo od spolumoderátorky Marie Staré, která se rozhodla srovnat účty s Terezou vcelku radikálně. Využila příležitosti při natáčení reportáže o ručním mytí vozu a na načinčanou kolegyni vylila kýbl se saponátem. Pořad sice stojí na vzájemném hecování moderátorek, tohle už ale bylo přinejmenším na hraně. „Jak mi bylo? Asi jsem to potřebovala…“ uvažuje Tereza Tobiášová. „A bylo to hnusný. Cítila jsem se jako zmoklá slepice. Snést vejce a jsem úplně jasná,“ hodnotí s odstupem několika týdnů od natáčení stále rozčarovaná Tobiášová.

Bábovky a plechovky sleduj každý čtvrtek ve 21.45 na COOLu.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.