Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🎄 Vánoce

Zahájení vánoční sezóny v Divadle S+H: Rozsvěcení stromečku i velká vánoční soutěž s Hurvínkem

Na dveře klepe nejkouzelnější část roku – advent. Adventní čas zahájí Divadlo Spejbla                 a Hurvínka rozsvícením vánočního stromečku před divadlem na Praze 6 a zároveň tím zahájí velkou vánoční výtvarnou soutěž pro děti. Protože je prosinec měsícem dárků a splněných přání, chce rozdávat dárky i Spejbl s Hurvínkem. Nejenom že bude na děti v tomto čase čekat první letošní uvedení oblíbené hry „Hurvínkův Mikuláš“, ale také spousta odměn ve vánoční soutěži a dárkových vstupenek, které jsou k dispozici na pokladně Divadla. Přijďte nasát atmosféru Vánoc do Divadla Spejbla a Hurvínka!

Rozsvěcení vánočního stromečku a soutěž pro děti
Ve čtvrtek 24. listopadu rozsvítí Hurvínek za účasti starosty Prahy 6 Mgr. Jakuba Stárka, dětí a široké veřejnosti vánoční stromek před Divadlem Spejbla a Hurvínka a tím symbolicky zahájí a oslaví nejen adventní období, ale i první letošní uvedení oblíbené hry „Hurvínkův Mikuláš“. Zúčastnit se může úplně každý, děti si budou moci zazpívat koledy se Spejblem a Hurvínkem a zároveň se slavnostně otevře tradiční vánoční obrázková soutěž. Protože se blíží Vánoce, chce Divadlo také nadělit dětem dárečky. „Chceme potěšit všechny šikovné děti. Veškeré obrázky s tématikou Spejbla, Hurvínka a Vánoc, které děti přinesou na pokladnu divadla v období od 24. listopadu do 18. prosince, a na kterých bude uvedeno jméno a kontakt, budou slosovány a deset výherců obdrží malé předvánoční dárečky, dárkové vstupenky a mnoho dalšího,“ zve Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. „Všechny obrázky také vystavíme ve foyer divadla, kde si je budou moci návštěvníci prohlédnout,“ dodává. Vánoční stromek před Divadlem Spejbla a Hurvínka budou moci děti i dospělí v průběhu adventu sami dozdobit.

Vánoční dárečky s Hurvínkem
Kouzelné Vánoce dokážou vytvořit i dárky, na které se nezapomíná. Patří mezi ně i „dárkové vstupenky“ do Divadla S+H, na které se nebude prášit ve skříni a které si děti opravdu užijí! Tyto dárkové vstupenky lze zakoupit na pokladně divadla. Platnost nově zakoupených poukázek je do konce kalendářního roku 2023, takže obdarovaní budou mít dost času vybrat ten správný termín! V pokladně také fanoušci seženou drobné upomínkové předměty, které mohou sloužit jako milý dárek.

Ocenění pro Divadlo S+H
Divadlo Spejbla a Hurvínka se stalo 8. listopadu jedním z AMBASADORŮ ČESKÉ REPUBLIKY, tj. osobností a institucí, kteří šíří věhlas České republiky ve světě. Tohoto ocenění se divadlu dostalo od sdružení CZECH TOP 100, které již dlouhá léta (téměř 30 let) oceňuje významné firmy, osobnosti a instituce ekonomiky, vědy, kultury a sportu. „Moc si této pocty vážíme a celý náš tým má další obrovskou motivaci pokračovat v historickém odkazu našeho Divadla a vytvářet nezapomenutelné zážitky pro malé i velké,“ říká Denisa Kirschnerová, ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka. Slavnostní ceremonie, které se Divadlo S+H zúčastnila ředitelka Denisa Kirschnerová, umělecký šéf David Janošek a loutkoherec Martin Trecha, proběhla v Národní galerii v Praze – v Anežském klášteře.

Vstupenky online i na dopolední představení
Divadlo Spejbla a Hurvínka spustilo během listopadu online prodej vstupenek i na dopolední představení, která jsou primárně určena školním výpravám v týdnu. Spousta diváků má totiž čas přijít s dětmi i v dopoledních hodinách a divadlu bylo líto, že jim představení přes týden v tyto časy unikají (respektive se nabízeli pouze na pokladně), vybírat tak nyní lze z aktuálního nejbližšího programu.

Zdroj a foto: Divadlo Spejbla a Hurvínka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *