Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZdraví

Jak posílit psychiku a snížit podzimní únavu

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Roční balení OmegaMarine PREMIUM vyhrává Jarmila F., Praha. Výherkyni gratulujeme!

Snížená koncentrace a únava jsou projevem posunu času ale i pozdního rozednívání a brzkého stmívání. Na naše tělo působí jak chlad, tak nedostatek slunce a denního světla. Zažíváme celkový útlum, a to fyzický i mentální, což vede ke komplexnímu oslabení organismu bez ohledu na množství spánku. Naší fyzické kondici nepřidává ani sychravé počasí. Existuje však několik způsobů, jak jarní únavě předejít. Soutěžte a vyhrajte roční balení OmegaMarine PREMIUM. Na výhru se může těšit jeden výherce!

Změny počasí se však neprojevují jen fyzicky, ale i psychicky. Vyjma apatie, bolesti svalů, kloubů či hlavy často dochází k poruchám soustředění, nervozitě či náladovosti. Tyto stavy se mnohdy nedají zcela eliminovat, protože v zimních měsících jsme chtě, nechtě celkově oslabeni. Dá se jim však částečně přecházet, ať už udržováním dobré fyzické kondice, zdravějším stravováním nebo s pomocí vitaminových doplňků. V krajních případech můžeme naše celkové rozpoložení konzultovat také s psychologem, protože podzimní únavu lze poměrně snadno zaměnit za počínající stádium deprese.

Doplňte energii
Pro doplnění energie jsou ideální například ovesné vločky, které mají antidepresivní účinky, zvyšují pozornost a napomáhají soustředění. Také různé druhy oříšků bohatých na bílkoviny, vitamíny, minerály a železo. Banány naopak přispívají k okysličení krve, brokolice zase obsahuje spoustu vlákniny, kyseliny listové a zejména zvýšené množství vitamínu C. Na místo dezertu si dopřejte přírodně slazenou energetickou tyčinku nebo fresh juice z čerstvého ovoce nebo zeleniny.

Zdravý doping
Vyzkoušejte například vysoce kvalitní omega-3 doplněk stravy OmegaMarine PREMIUM vyráběný na základě 150leté norské tradice a poznatků zpracování rybího oleje. Lososový olej, který je pro lidské tělo nejlépe vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů.

Omega-3 mastná kyselina DHA obsažená v produktu je nejdůležitějším stavebním kamenem lidského mozku a hraje významnou roli při udržování jeho zdraví, má také příznivý účinek na lidský zrak. Spolu s Omega-3 mastnou kyselinou EPA rovněž přispívá ke správné funkci srdce. Dávka vitamínu D obsažená ve 2 kapslích OmegaMarine PREMIUM podporuje rovněž imunitní systém.

Ve zdravém těle zdravý duch
Před podzimní únavou mají navrch ti, kteří sportují. Ostatní by měli rozhodně začít! Sport totiž posiluje nejen naši fyzickou, ale také psychickou stránku, přičemž pro vytvoření zdravého návyku stačí pouhý měsíc pravidelného tréninku. Poté si naše tělo navykne na přísun dopaminu a začne sport samo vyžadovat. Ne nadarmo se proto říká, že sport je jako droga. Pohyb na čerstvém vzduchu navíc uvolní napětí, protože se nám rychleji okysličuje mozek. Fyzičku a imunitu lze však posílit i v sauně. Kombinací horka a chladu se zvyšuje tělesný tep, což má příznivý efekt na fyzickou kondici. Pocením se tělo navíc zbavuje nebezpečných toxinů.

Soutěžní otázka: Z jaké ryby se vyrábí olej používaný při výrobě OmegaMarine PREMIUM?
a) losos
b) jeseter
c) tuňák

Nápovědu najdete na: NaturaMed.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 11.12.2022. Do předmětu uveďte: OmegaMarine PREMIUM. Vyhrává 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto:: www.omegamarine.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *