Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Letiště v Hradci Králové přivítá příští rok novou leteckou show Legendy Nebes

Skvělá zpráva zazněla od pořadatelů zbrusu nové akce, letecké společnosti HELI CZECH s.r.o., 5.8.2023, protože letiště v Hradci Králové přivítá dechberoucí leteckou show, s bohatým hudebním a dětským programem pro celou rodinu. Událost slibuje dětskou zábavu v podání skupiny Maxim Turbulenc, večerní hudební koncerty kapel a interpretů jako jsou ABBA Stars, Michal Hrůza a kapela Všichni Svatí.

Jedinečná letecká show se uskuteční již od 13 hodin odpoledne, kdy svým návštěvníkům předvede nejen přehlídku moderních a historických letadel, letové ukázky mistra světa, elitní letecké série Red Bull Air Race, pilota Martina Šonky, souboje či akrobatické show  proudových leteckých strojů jako jsou například MIG 15 UTI, bitevního jednomotorového vrtulníku AH-1S COBRA, sovětského dvouplošníku Polikarpov Po-2, Lockheed Electra L-10A, North American P 51D Mustang, legendárních letounů Aero L-39, Morane BB a mnoho dalších.

“Jedná se o opravdu unikátní letecký den s nabitým programem pro celou rodinu. Pro děti chystáme dětská vystoupení a spoustu atrakcí, navíc budou mít děti do 12 let vstup zdarma. Chtěli bychom na letecký den přilákat, co nejvíc dětí, abychom jim ukázali krásu a zábavu, kterou letectví nabízí. Během letecké show se představí to nejlepší, co české civilní letectví v současnosti nabízí. A na večer jsme připravili skvělou hudební zábavu od známých českých kapel, kde určitě zmíním skupinu ŠKWOR, která zde oslaví své 25. výročí. “Shrnuje Jiří Podolský, organizátor akce.

Ti nejmenší se budou moci pobavit zábavným programem již od rána v dětském areálu se skupinou Maxim Turbulenc, zkrátiti si čas veselými soutěžemi, anebo se zasmát na Albertíkově báječné show.

Od 17 hodiny odpolední odstartuje koncertní hudební program, kdy se na stagi postupně představí, revivalová show kapely ABBA Stars, projekt zkušených muzikantů, kapela Všichni Svatí, stále více populárnější hudební matador Michal Hrůza a jeho seskupení Hrůzy.

Akci Legendy Nebes zakončí Noční show vrtulníků MBB Bo 105, unikátní ukázkou, která nemá v České republice konkurenci.

Dobrých skutků není nikdy dost, a proto jsme se rozhodli darovat 9,- Kč z každé prodané vstupenky, potřebným. Finanční odměna bude probíhat 20. května 2023 na leteckém dni v rámci programu.

Prvních 2000 vstupenek na akci můžete zakoupit v první vlně předprodeje za pouhých 299,- Kč do 31.12. 2022. na stránkách akce www.legendynebes.cz kde naleznete také více informací.

Facebook: https://www.facebook.com/LEGENDYNEBES/
IG – https://www.instagram.com/legendynebes/ 

O společnosti Heli Czech s.r.o.
HELI CZECH s.r.o. je česká letecká společnost specializovaná na vrtulníkový provoz. Její letecké  zkušenosti začali již před 30 lety, kdy část jejich pilotů létala v bitevních vrtulnících Mi – 24 a transportních vrtulnících Mi- 17.  S civilním létáním započali v roce 2006 a od tohoto roku nalétali již desetiticíce letových hodin. Její hlavní činností jsou výcviky pilotů vrtulníků na mezinárodní úrovni, společně s dalšími službami jakou jsou: letecké práce, prodej vrtulníků a jejich servis, Heli Taxi nebo zážitkové lety. Jejich aktuální flotila čítá kolem 20 helikoptér, raritou je také jeden významný vrtulníkový exponát, legendární bitevní vrtulník AH- 15 COBRA, který společnosti vlastní už od roku 2012.

 Nově se společnost vrhla na pořadatelskou činnost letecké ehlídky Legendy Nebes. Příští rok 2023, se HELI CZECH s.r.o., chystá uspořádat, rodinnou akci, spojenou s exhibicemi letadel, s leteckými ukázkami, bohatým dětským programem a velkým večerním hudebním koncertem.

Zdroj a foto: www.legendynebes.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *