Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Movement Studios jsou stříbrní – poselství míru zaujalo ve finále Československo má talent

Tanečníci a tanečnice Movement Studios slaví! O víkendu si vytancovali v jubilejním desátém ročníku populární soutěže Československo má talent stříbrnou příčku. Jako Češi skončili první. Jedno z TOP 20 nejúspěšnějších moderních tanečních studií si tak k 45 titulům mistra světa a 93 titulům mistra České republiky přidalo další úspěch, za který vděčí divákům. V Československo má talent soutěžily děti ze všech Movement Studios z Prahy, Brna i Veselí nad Lužnicí a zazářili mezi stovkami ohromujících soutěžících.

 V populární televizní soutěži Československo má talent si zatančilo celkem dvaadvacet tanečnic ve věku 10 až 14 let. Finálové vstoupení se neslo v duchu tématu míru v turbulentní době. Nemůžeme uvěřit tomu, že jsme se v tak obrovské finálové konkurenci probojovali až na druhou příčku. Týden před tím jsme dokonce s velkým náskokem vyhráli semifinále. Děkujeme všem divákům za obrovskou podporu. Pro naše děti to moc znamená a děkujeme, že jste jim vašim hlasováním dopomohli k vytouženému snu, sympatické vítězce všichni výhru moc přejeme,“ říká Jakub Dvořák, zakladatel Movement Studios, choreograf a tanečník.

Tanečníci z Movement Studios využili na choreografii finálového kola třináct rekvizit. Až do poslední chvíle byl výsledek velmi těsný.

Movement Studios poskytují vzdělávání mladé generaci v tanci na vysoké úrovni a prošly jimi již desítky profesionálních tanečníků. Ti měli možnost spolupracovat například s Leošem Marešem, Mikolasem Josefem, Kapkou naděje, Českou Miss, Pavlem Šporclem, show Československo má talent či v zahraničí s Robbiem Williamsem, Justinem Jesso nebo Mariah Carrey. Movement Studios se zaměřují na výuku tanečních stylů contemporary, lyrical, acrobatic a show art. Jejich cílem je podporovat talent a radost z tance.

Foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *