Lavi už v tom zase pořádně lítá! Na Voyo vstupuje kinohit  Vyšehrad: Fylm s Jakubem Štáfkem

Problémový fotbalista Julius „Lavi“ Lavický se spolu s dalšími hrdiny kultovního seriálu Vyšehrad vrací v celovečerní komedii plné nekorektního humoru, která podstatnou část roku vévodila letošnímu žebříčku návštěvnosti kin.  V hlavních rolích se představí Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Šárka Krausová nebo desetiletý Jakub Jenčík, který u diváků zabodoval za ztvárnění role Laviho osmiletého syna Ríši. Snímek Vyšehrad: Fylm bude na Voyo ke zhlédnutí od čtvrtka 1. prosince 2022.

Jsem rád, že se náš film lidem líbí, a že teď udělá radost i další divákům,“ říká k uvedení snímku na Voyo představitel hlavní role Jakub Štáfek, který snímek společně s Martinem Koppem režíroval a podílel se na něm i jako producent.

Vypadá to, že Juliu Lavickému (Jakub Štáfek) se po všech stránkách daří. S týmem Vyšehradu postoupil do druhé ligy, vévodí tabulce střelců a zájem o něj opět projevují i zámožnější kluby. Navíc požádal o ruku svou přítelkyni Lucii (Šárka Krausová), sestru svého všehoschopného agenta Jardy (Jakub Prachař). Na okázalé svatbě se ale dozvídá, že je otcem osmiletého syna Ríši (Jakub Jenčík), což jeho manželku rozhodně nepotěší. Nepříznivou finanční situaci se rozhodne řešit půjčkou od lichvářů, zároveň se snaží, aby ho manželka neopustila hned ve svatební den. Do toho se musí postarat o dítě, které ho v inteligenci v mnohém předčí. Problémy se na Laviho zkrátka znovu valí jako lavina.

Diváci se ve snímku mohou těšit na celou řadu nových postav v podání Ivany Chýlkové, Davida Novotného, Jaroslava Plesla či Miroslava Hanuše. Kromě nich se ve filmu v cameo rolích objeví i celá řada sportovních osobností, jako Tomáš Rosický, Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Jan Koller, Tomáš Řepka, Jan Kadlec, Roman Bednář, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček nebo sportovní komentátor Jaromír Bosák.

Komedie Vyšehrad: Fylm vstupuje na Voyo ve čtvrtek 1.prosince 2022.

režie: Martin Kopp, Jakub Štáfek // scénář: Tomáš Vávra // kamera: Jan Filip // hudba: Vojtěch Záveský // hrají: Jakub Štáfek, Jakub Jenčík, Jakub Prachař, Šárka Krausová, Veronika Khek Kubařová, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Jaroslav Plesl, David Novotný, Věra Hlaváčková, David Prachař, Ivana Chýlková, Jana Kolesárová, Jaromír Bosák, Miroslav Hanuš, Jakub Štefek, Jiří Konvalinka, Jan Komínek, Jakub Šorm, Ladislav Hampl, Jiří Panzner, Monika Timková, Anna Fialová, Michal Tůma, Lilian Sarah Fischerová, Karolína Krézlová, Jarmil Škvrna, Martin Kopp, Saskia Burešová, Jiří Procházka, Tomáš Rosický, Tomáš Řepka, Jan Koller, Vladimír Šmicer, Roman Bednář, Ondřej Pavelec, Jakub Voráček, Radko Gudas, Jiří Tlustý, Robert Záruba, Petr Svěcený, Daniela Písařovicová, Vilém Postránecký, Filip Brouk, Vojtěch Záveský, Václav Matějovský, Jan Zadražil, Petr Buchta, Tereza Vančurová // produkce: Ctibor Pouba, Jakub Štáfek // střih: Tomáš Klímek // zvuk: Jan Paul // masky: Ivo Strangmüller // kostýmy: Kateřina Konečná

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.