Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Lenka Dusilová BAND otevře v Akropoli novou hudební kapitolu

Nová kapela, která dává nadčasovému repertoáru Lenky Dusilové novou jiskru a současný zvuk, projekce známé VJky Lindy Arbanové, hostující hudebník a trumpetista Oskar Török nebo sekundující zpěvačka Alen. Na to vše láká devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl 8. prosince do Paláce Akropolis. Na větší scéně poprvé představí novou kapelu Lenka Dusilová BAND, ve které kromě kytaristy Igora Ochepovského hrají klávesista Jan Aleš, basista Ondřej Hauser a bubeník Michal „Kolouch“ Daněk. Vstupenky jsou v předprodeji na ww.palacakropolis.cz

„Brilantní hudebníci, kteří jsou o generaci mladší než já, velmi dobře vnímají současnou scénu, reflektují moderní aranže i zvuk. Dodávají novou energii výběru skladeb z mého dosavadního původního repertoáru. Díky schopnostem a chemii této kapely se mi otevírají nové možnosti a nápady. Těším se na nový hudební svět přímočařejšího zvuku a skladeb, který mě aktuálně láká. Přijďte se na nás podívat a staňte se součástí nového dobrodružného hudebního procesu,“ láká na koncert Lenka Dusilová.

Speciálně pro tento koncert, si Lenka také pozvala videomakerku a VJku Lindu Arbanovou, která svými vizuály umocní umělecký zážitek z koncertu. Na playlistu budou jak písně z posledního, třemi Anděly ověnčeného alba Řeka, tak i starší skladby, které Lenka Dusilová dlouho nehrála. Začátek vystoupení je ve 20 hodin. Sál se návštěvníkům otevře v 19:30 hodin.

Foto: archiv Lenka Dusilová BAND

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *