Tohle jste ještě neviděli! Zabalte vánoční losy jako dárek plný překvapení

Vlastnoručně vyrobený dárek k Vánocům vždy potěší! A co teprve, když zabalíte originálně dárek tak, že všechny překvapí. Inspirujte se a zabalte vánoční losy od Sazky jako velmi netradiční krabici plnou kouzel. Navenek vypadá obyčejně, ale po rozbalení i malý dárek umí vykouzlit zázrak.

1. Budeme k tomu potřebovat: papírovou krabici s víkem, vánoční losy od Sazky, lepicí pistoli, nožík, nůžky, stuhu na převázání a nejrůznější drobnosti a dekorace dle libosti.

Tip:
Dopředu si vyberte, jaký los bude do vaší krabice ideální velikostí. Šikovná Zlatá šupina se vejde všude, na Zlatou rybku potřebujete velkorysejší box.

2. Začneme tím, že opatrně rozřízneme nožíkem hrany krabice. Nejlépe to jde, když je krabice takto položená a postupuje se směrem zevnitř ven.

3. Rozříznutím vzniknou plochy, které nyní můžeme nadekorovat dle libosti.

4. Nejprve umístíme losy. My jsme si vybrali Vánoční přání a Zlatá šupina, které k sobě hezky ladí. A zbytek krabice? Fantazii se meze nekladou – doprostřed můžete dát třeba svíčku jako my, nebo jakýkoli jiný dárek. A na zbylý prostor pak nejrůznější dekorace.

5. Doporučujeme si vše nejprve zkusit rozmístit nanečisto a teprve, až se nám bude výsledek líbit, začít lepit. Skvělé na tomto boxu je i to, že jej můžete vyzdobit na míru přesně tím, co obdarovaného potěší.

6. Pro ještě větší efekt při rozbalování jsme vylepšili i víko krabice. Zavěsili jsme na něj baňky a rolničky, a dovnitř krabice přidali světýlka s chytře zabalenou baterií jako dáreček.

7. Pak už stačí jen krabici zpátky složit, zavřít víkem a celou ji převázat stuhou. A vánoční kouzlo je na světě.

8. A malý tip na závěr: do losu Vánoční přání můžete vepsat přání nebo osobní vzkaz. Na Zlatou šupinu zase jméno obdarovaného. Tento los navíc skrývá další překvapení: malé vánoční poselství, které se objeví po setření.

9. Vánoce plné zázraků přeje Sazka!

Originální balení dárků, které pro Vás připravily influencerky Vlaďka a Tereza (na sociálních sítích jako srdce_z_jerabin a vladkaaad).

Zdroj a foto: Sazka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.