Sada dárků, se kterou překvapíte kutila i nadšeného sportovce! Inspirujte se balíčky „poslední záchrany“

Stále usilovně sháníte dárky pod stromeček, ale i tak si nevíte rady, jak potěšit své nejbližší? Sestavte jim balíček přímo na míru! Ať už máte doma nadšeného cyklistu, šikovného kutila, pečující zahradnici nebo kreativní duši, připravili jsme si pro vás tipy na dárkové balíčky, které zaručeně potěší.

Překvapení pro zručného kutila
Lámete si hlavu, jak vhodně obdarovat zlaté ručičky u vás doma? Mnohdy stačí vsadit na jistotu – nové nářadí. Jde zaručeně o dárek, který využijí a vykouzlí jim úsměv na rtech. Co když ale chcete překvapení posunout na vyšší úroveň? Vsaďte na dárkový balíček, který potěší každého kutila. V takovém balíčku by nemělo chybět již zmíněné nové nářadí, vrtáky, laserový dálkoměr, kapesní nůž nebo třeba i spolehlivá opravná páska tesa® Ultra Power Extreme, která si poradí s každou opravou a vydrží i v extrémních podmínkách. Kutilové ji tak mohou využít v domácnosti i na zahradě.

Čím potěšit kreativní duši?
Pro tvořivé nadšence je třeba vymyslet balíček, se kterým si užijí spoustu zábavy. Nezapomeňte na tavnou pistoli, malé kleštičky anebo kvalitní lepenky, ať už barevné nebo prakticky neviditelné a multifunkční. Přesně takové jsou opravné pásky tesa® Ultra Power Clear, které drží na nejrůznějších površích a opraví i větší neplechu na rozbitém malovaném květináči nebo třeba prasklém organizéru. Pro ty, kteří rádi provádí i větší interiérové změny, jako je malování pokojů či kreativní malby na zdech pak nezapomeňte na maskovací pásky tesa® Excellent, díky kterým dosáhnou ostrých hran a zakrývací folie tesa® Easy Cover Economy, které ochrání nábytek a podlahu před nepořádkem.

Kolo, nejlepší přítel člověka
Správný cyklista neinvestuje jen do základní výbavy jako je kolo, přilba a dres, ale i do drobností, které je nezbytné mít při ruce na cyklovýletech. V takové správné výbavě je přenosná pumpička, batoh s pitným vakem, powerbanka a například kvalitní multifunkční nářadí, vybavené nožem, křížovým šroubovákem a otvírákem na láhve. Cyklistu můžete ale překvapit i drobností, která ho zachrání v nesnázích. Pásky tesa® Ultra Power Extreme zvládnou opravit píchlou duši, prasklý držák na pití nebo nalomený pedál. Takového pomocníka ocení každý cyklista neustále při ruce.

Ježíšek myslí i na milující zahradníky
Také máte doma někoho, kdo každou volnou chvilku tráví na zahradě a věnuje péči i těm nejmenším rostlinkám? Univerzálním dárkem pro takového pečlivého zahradníka mohou být knihy o zahradničení, zahradní nářadí, jako jsou nůžky na větve nebo živý plot či voděodolné opravné pásky tesa® Ultra Power Under Water. Obdarovaný s nimi snadno opraví například prasklý sud či díru v zahradní hadici, páska totiž vydrží i ty nejnáročnější klimatické podmínky a může tak být i trvalým řešením problému. Poohlédnout se můžete také například po štítkovači, který je nenahraditelným pomocníkem, když se jedná o organizaci pracovního náčiní či nejrůznějších semínek a sazenic.

Zdroj a foto: tesa SE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.