Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Lunetic vrátil pražské fanoušky do devadesátek! Publikum bylo nadšené!

Fenomenální skupina devadesátých let Lunetic koncertovala po čtyřech letech v Praze. Zájem byl takový, že někteří fanoušci, kteří nechali koupi vstupenek až na místo konání koncertu, měli smůlu. Pražský Tresor Club byl hodinu před koncertem naplněný do posledního místa, přesto se desítky fanoušků, čekajících ve frontě venku, dožadovaly vstupu.

„Přiznám se, že jsem byl zvědavý, kolik lidí v Praze přijde,“ uvedl manažer skupiny Zdeněk Obhlídal a dodal, že koncertují po republice v nabitých sálech, ale u Prahy byl opatrný. Nadšené publikum dalo ovšem jasně najevo, že se jim po Luneticích stýskalo. Zpívalo s nimi všechny písničky, bouřlivě uvítalo luneťáckou devadesátkovou taneční choreografii, zkrátka se výborně bavilo. Držitelé vip vstupenek navíc využili možnosti autogramiády, focení se členy skupiny Lunetic a možnost být přítomni zvukové zkoušce.

Protože zájem o Lunetic je stále obrovský, kluci se pochlubili, že během ledna na horách připraví nové album. Zároveň se svěřili, že na příští rok již mají plný diář, což je moc těší. Více ve videu zde:

Koncert zahajovala oldies diskotéka Martina Hájka a hostem skupiny Lunetic byla dívčí skupina Red Zone, jejíž písničky pocházejí z tvorby muzikanta Viktora Dyka a hudebního skladatele Davida Freedoma Svobody. „Chceme tímhle spojením holkám pomoci k tomu, aby se o nich dozvědělo víc lidí,“ prozradil důvod hostování Red Zone Aleš Lehký. „Moc dobře si pamatuji naše začátky, takže mladou, začínající skupinu rádi podpoříme.“

A co na to dívky ze skupiny Red Zone? „Je to úžasnej pocit! Hodně holek by si o tomhle mohlo nechat zdát – a nám se to splnilo…,“ neskrývaly talentované zpěvačky nadšení, i když prozradily, že mají o trochu větší trému než obvykle. Možná dobře, že před vystoupením netušily, kolik známých osobností je z publika sledovalo. Ty přišly podpořit Lunetic/i/ a zavzpomínat na zlatá devadesátá leta.

Jako by pořadatelé tušili, že se v den koncertu strhne venku sněhová mela, spojili se s výrobcem české whisky z Třebíče (Trebitsch Whisky) a nejen účinkující, ale i publikum se mohlo po vstupu do sálu zahřát ochutnávkou dobrého moku. Nebyl snad nikdo, kdo by lákavé nabídky nevyužil.

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *