Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMódaSport

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo hvězdami nové kampaně Louis Vuitton

Módní dům Louis Vuitton představuje svou nejnovější kampaň s titulem „Victory is a State of Mind”. Jejími hvězdami jsou fotbalové ikony Lionel Messi a Cristiano Ronaldo, kampaň nafotila Annie Leibovitz.

Annie Leibovitz navazuje na proslulou kampaň z roku 2010, v níž se objevily hvězdy světového formátu – Pele, Maradona a Zinedine Zidane. Fotografka nyní zobrazuje dvě legendy moderní doby mimo jejich typické prostředí, nad partií šachu u improvizované šachovnice v podobě aktovky Louis Vuitton Damier.

Kampaň „Victory is a State of Mind” byla globálně spuštěna 19. listopadu 2022.

O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a parfémů. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Zdroj a foto: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *