Nadělte si zdraví pod stromeček! Dárkové poukazy na preventivní vyšetření bez čekání u lékaře a s objednáním online potěší a ušetří čas

Chcete nejbližším objednat skutečně hodnotný dárek, ale nemáte moc času? Darovat můžete preventivní vyšetření s nákupem online.

Na www.labonline.cz lze vybrat z dárkových poukazu v nominální hodnotě od 500 do 5000 korun na vyšetření dle vlastního výběru. Nebo můžete věnovat dárkový poukaz na jakýkoliv nabízený balíček. Objednání i platba probíhá online, bez návštěvy lékaře a bez čekání. Darovat zdraví bude vždy skvělá volba.

O společnosti AeskuLab
AeskuLab je největší poskytovatel laboratorních služeb a diagnostiky v České republice. S 1200 zaměstnanci, 96 odběrovými místy a 35 laboratořemi, ročně generuje více než 23 milionů vyšetření pro ambulantní lékaře, nemocniční zdravotnická zařízení a samoplátce. Společnost AeskuLab nabízí péči jak v rutinních, tak specializovaných vyšetřeních prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky, včetně vyšetření bioptických a cytologických, nebo forenzní a lékařské genetiky. V laboratorní diagnostice společnost spolupracuje také s veterinárními ordinacemi. AeskuLab patří do evropské skupiny Unilabs, která je jednou z největších evropských diagnostických společností s více než 12 000 zaměstnanců.

Zdroj a foto:  www.AeskuLab.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.