Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Megaparty ve Špindlu: Hvězdou byla Verešová, nechyběla řada celebrit

Byla to opět party ve velkém stylu! Špindlerův Mlýn zahajoval novou zimní sezónu a k tomu již tradičně patří večírky plné celebrit, na kterých prosecco a aperol tečou proudem. Vše se v pátek a sobotu, 9. a 10. prosince, odehrálo v Aprésbaru Labužník, který postavil vyhřívaný stan a hlavní hvězdou byla místní ikona, modelka Andrea Verešová.

Bez Andrey by to tu nešlo, se Špindlem je neodmyslitelně spojená. „Když jsme v pátek přijížděli do Krkonoš, tak to tu vypadalo skutečně pohádkově a neodolala jsem hned vyrazit na procházku. Špindlerův Mlýn považuji za svůj druhý domov,“ prozradila modelka, která tu s rodinou tráví hodně času. „Děti tu trénují,“ dodala. Její patnáctiletá dcera Vanessa slaví úspěchy na snowboardu, má už dvě medaile z olympiád a míří výš. Pyšná je i na o rok mladšího syna Daniela. „Děti jsou pro mě nejdůležitější, chci, aby byly šťastné, nejen na Vánoce,“ dodává modelka, která se s manželem před pár dny vrátila z Milána, kde se zúčastnila zahájení sezony v opeře La Scala, na němž se objevily významné světové osobnosti. Ve Špindlerově Mlýně byla nejen ozdobou – pokřtila tu také nové produkty své vlastní značky NAIADA®. Tu obohatil například prémiový produkt Beauty Age (kolagen ve formě gumových medvídků) nebo prémiový CBD olej.

Během dvoudenní party v Aprésbaru Labužník se tu objevila řada celebrit. První den zaujala svou přehlídkou neonových plavek modelka Nela Slováková, která vytvořila vlastní značku Neonky, zazpívali zpěváci Michaela Nosková či Petr Kutheil. Další den hvězdná jména přibývala. Přijela herečka Radka Pavločinová s přítelem Adamem Raiterem, kterého diváci znají z reality show Survivor, a také jako bývalého partnera modelky Agáty Hanychové. Pár doslova zářil štěstím. „Vánoce spolu sice nestrávíme, ale Silvestr ano, a pak se chystáme na letní dovolenou. Adam už poznal i mou rodinu, protože přišel podpořit mého bratra Adama, když já jsem nemohla, takže se s nimi seznámil sám,“ svěřila Radka, jejíž bratr se stejným křestním jménem, Adam Pavlovčin, vyhrál poslední SuperStar. „Uvidíme, jaká bude budoucnost, jednou spolu chceme bydlet, zatím na to nespěcháme, poznáváme se a je nám fajn,“ dodal přítel Adam.

Návštěvníky party okouzlila velká módní přehlídka prémiového butiku SUMMIT-SPORT.cz ze Špindlerova Mlýna, která představila nejnovější zimní kolekci světových značek. Poprvé spolu šly jako modelky sestry Ďuricovy – Nikola, muzikálová herečka a zpěvačka a její sestra, také zpěvačka, která působí převážně v Bratislavě. Jedna v červené, druhá v černé. Obě vypadaly kouzelně!

Přehlídek tu byla celá řadu, jednu speciální měla módní návrhářka Debbie Brown. Všichni čekali, že představí zimní kombinézy, ale vyrazila jim dech svou vyzývavou kolekcí spodního prádla pro dámy i pány, která víc odkrývala, než skrývala.

Z dalších osobností se na party objevila Kate Matl se svou malou dcerou, která si užívala bobování či Dominika Myslivcová, která sobotu moderovala společně s Kateřinou Bláha. Dominika, která je známá tím, že se draze obléká, takže je jasné, že na sobě měla nákladné outfity od nejdražších značek. „Ráda se oblékám v Pařížské a sleduju módní trendy,“ prozradila. Kateřinu zase znají diváci od Jiřího Krampola, provází ho v jeho nejnovějším dokumentu. Vystoupil i zpěvák Radim Flender se svými hosty.

Na každé správné party nesmí chybět nejen alkohol, ale i dobré jídlo. O to se postarala restaurace Kobe včetně špičkového sushi, Ippa Café dovezla svůj vyhlášený vaječňák, který propaguje Leoš Mareš, a nechyběly ani jejich luxusní zákusky, welcome drink měla na starost Rcaffe. Všichni se shodli na tom, že už se nemůžou dočkat další otvíračky, která tu bude zase za rok.

Foto: Jaroslav Hauer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *