Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Nový James Bond zaručeně překvapí, tohle by nikdo nečekal!

Agent 007 přijíždí do České republiky, aby se přesvědčil o kvalitách svého nástupce. Sejde se s českým tajným agentem, který mu předá doplňující informace o předpokládaném adeptovi. O tom, kdo bude nový James Bond, rozhodne však každý divák sám! Nový virální projekt z produkce společnosti Filmagix právě vstupuje do prostředí českého internetu a spojuje síly s webovou technologií „Webout“.

Na stránkách https://www.poslednimise.cz/ divák napíše své jméno a vloží, nebo vyfotí libovolnou fotku. Poté se spustí personalizované video, které pak může sdílet na sociálních sítích nebo si vytvářet své vlastní libovolné verze. Video vytvořilo kreativní studio Filmagix v čele s Michalem Orsavou a Michaelou Loveckou, kteří jsou známí především „videokouzelnickými“ projekty jako Harry Potter na Pražském hradě, EETerminátor, SÁM DOMA s Donaldem Trumpem atd. Své síly spojili s profesionálním IT specialistou Karlem Juřičkou, aby video obohatili o novou digitální “magii”.

„Chtěli jsme posunout výrobu našich videí na další level. Doteď jsme do virálních videích zapojovali diváka hrou na hledání “easter eggů” neboli vtípků v pozadí. Divák tak dostal prostor pro vlastní akci a tím vzrostl jeho zájem o video. Jak takový zájem ale zvýšit? Tím, že divák dostane ještě více prostoru projevit se. Může rozhodnout o tom, kdo bude hlavním hrdinou příběhu, jaké jméno se objeví v mediích a dokonce i to, o kom ve videu uslyší,“ uvádí autorská dvojice ze studia Filmagix.

Kromě samotné personalizace pomocí Webout technologie jsou ve videu tentokrát umístěné záběry reálného herce. U předchozích videí se hlavní postavy „vyřezávaly“ z různých filmů a vkládaly se do nových záběrů. V novém videu je postup přesně opačný. Je ponecháno prostředí z filmu Skyfall včetně Daniela Craiga a jsou přidány nově dotočené scény Václava Neužila na zeleném pozadí. To se v postprodukci odstranilo a Václav Neužil jako zázrakem najednou seděl v galerii vedle Jamese Bonda. Pro účely přiblížení autenticity parodovaného filmu byl osloven také Jiří Dvořák – dabér Jamesa Bonda.

O společnosti Filmagix, www.filmagix.com FILMAGIX je audiovizuální produkce kreativní dvojice Michala Orsavy a Michaely Lovecké, která je známá virální tvorbou jako např. Harry Potter a Kámen mudrců, Návrat do budoucnosti nebo SÁM DOMA s Donaldem Trumpem. Vedle autorské tvorby se soustředí na komerční projekty od reklamních spotů pro online a sociální sítě až po televizní reklamu. Rovněž zaštiťuje komplexní marketingové kampaně, promo videa, hudební videoklipy či animovaná videa. Komerční tvorba z dílny FILMAGIX je často, podobně jako virální videa, protkána triky a humorem. V minulosti služby Filmagix využily například společnosti Hyundai, Mall.cz, Hollandia, Starbucks a řada dalších.

O technologii Webout
Webout je moderní webová technologie umožňující divákovi stát se hlavním aktérem videa. Divák tak není jen nečinným pozorovatelem. Naopak získá pocit, že video mu vytvořené přesně na míru a pasivita se proměňuje v aktivitu. Tato nová technologie rozšiřuje možnosti vizuální i zvukové personalizace. To znamená, že přehrávač dovoluje personalizovat ve videu text, obrázky, loga nebo třeba zvukové nahrávky. Webout vznikl zejména jako marketingový nástroj.

Foto: archiv Filmagix

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *