Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Pánská mikina s kapucí nebo bez? Podívejte se, co bude pro vás lepší!

Pánské mikiny nikdy nevyjdou z módy. Jejich všestrannost je úžasná! Není divu, že se tento sportovní outfit nadobro probojoval do pánských šatníků. Dnes se podíváme na mikiny a mikiny bez. Jaké oblečení byste si měli vybrat?

Pánská mikina – přítomná v každém šatníku
Dobré pro každodenní použití, na víkend a dokonce i do práce. Pánské mikiny jsou základem šatníku každého muže – bez ohledu na věk a bez ohledu na zálibu a styl, který preferuje. Mikiny jsou první volbou na dny doma, nosíme je na cesty, když chceme pohodlí i když trénujeme.

Pánské mikiny fungují dobře bez ohledu na roční období a na to, co k nim nosíme. I když obvykle nosíte pouze košile a obleky, pánská mikina je něco, co byste měli mít. Množství barev a vzorů vám umožní vybrat si model, který budete nosit s hrdostí a spokojeností. Zdobené potisky, hladké, v tlumených barvách i v bláznivějších barvách,… Pánské mikiny jsou nejen univerzální, ale i velmi rozmanité. Jak je to s tou mikinou?

Pánské mikiny s kapucí – sportovní
Varianta pánské mikiny je rozhodně sportovnější nabídkou. Nejlépe na trénink nebo na hory, perfektně nahradí svetr. To však není varianta, která by se do práce vyplatila, pokud nejste vázáni dress codem. Je to určitě také návrh pro mladší muže – ti starší se v mikině nemusí cítit příliš vážně. Přesto jde o pozoruhodný prvek oděvu: ochrání hlavu před deštěm a větrem, zahřeje, ale i ozdobí celý outfit.

Takové mikiny jsou velmi pohodlné: většinou trochu volnější, s velkou kapsou na břiše a nastavitelnou kapucí, jsou povinnou výbavou batohu nebo kufru na výlet. Díky ní budete vždy připraveni se ochladit.

Pánské mikiny bez kapuce: formálnější
Každý, kdo hledá trochu ležérnější oblečení, by měl sáhnout po mikině bez kapucí. Je to jednoduché řešení, které docela dobře funguje při mnohem více příležitostech než pánské mikiny s kapucí. Mikinu s kapucí můžete nosit třeba do práce. Skvěle bude vypadat s košilí trčící zespodu.

Mikina bez kapuce se skvěle hodí jako další vrstva oblečení v chladných dnech. Vzhledem k tomu, že je většinou těsnější než pánské mikiny, můžete si pod ní vzít tričko a vypadat výhodně. Nahoďte kabát, bundu, džínovou bundu, motorkářskou bundu… Cokoli chcete – i tak budete vypadat skvěle!

Která pánská mikina bude nejlepší?
Shrnutí je jednoduché: pokud si více ceníte ležérního stylingu a je vám bližší elegantní styl, měli byste mít v šatníku zásobu mikin s kapucí. Budou fungovat stejně dobře jako svetr. Pokud oceňujete sportovnější vzhled, je mikina jako stvořená pro vás.

Nic vám nebrání mít v šatníku oba modely. Pánské mikiny v obchodě Ozonee jsou dostupné za tak příznivé ceny, že si jich můžete objednat více: https://ozonee.cz/panske-mikiny/. Zveme na nákupy!

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *