Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Závěr roku 2022 na Nově bude explozivní. Řeší se Velký silvestrovský případ!

Poslední večer v roce neuvidí diváci TV Nova pouze výběr těch nejlepších, zábavných a velkolepých vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas, ale budou zapojeni i do řešení Velkého silvestrovského případu. Jako jeho vyšetřovatelé a zároveň průvodci byli do služby povoláni Ondřej Sokol a Aleš Háma. Během večera vystřídají spoustu převleků, vtrhnou do Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice a dokonce si zahrají ve výpravném kung-fu filmu.  

„Jmenuji se Roman Skála, jsem český Colombo a to, že jsem na silvestra v práci, mi radost zrovna nedělá. Zvlášť když ho musím trávit ve společnosti Bohouše Pírka, policisty, který to sice myslí dobře a snaží se, ale nadělá víc škody než užitku. Je to neřízená střela,” představuje sebe i kolegu Ondřej Sokol. „Uklidni se, Ondřeji! Kdyby nebylo Bohouše, nebyla by legrace. Ti, co fandí svérázným strážcům zákona ve stylu crazy komedií z policejní akademie, se do mého hrdiny okamžitě zamilují. Slibuju, že diváky budeme překvapovat celý večer. Kromě policistů se totiž představíme například i jako údržbáři, knězi či svatebčané. Tohle prostě bude silvestr, jak má být!” slibuje Aleš Háma.

A co je vlastně oním velkým silvestrovským případem? Nic menšího než zmizení nejoblíbenější české moderátorky Lucie Borhyové! Ztratí se přímo ze studia Televizních novin. Čas neúprosně běží, na její záchranu zbývá sotva pár hodin! Pokud se ji do půlnoci nepodaří najít, dostanou policisté od svého cholerického nadřízeného, majora Kořena v podání Martina Fingera, padáka. Pro Skálu, Pírka i celý národ je rázem každá minuta drahá. Vždyť kdo jiný než Lucie Borhyová a Rey Koranteng může divákům popřát vše nejlepší do nového roku? Nikdo!

„Velký silvestrovský případ se odvíjí v odlehčeném, zábavném duchu a plně souzní s uvolněnou atmosférou oslav a domácích večírků. Jako jeho tvůrci jsme se skvěle bavili už během příprav a celého natáčení, a tak doufám, že letošní silvestrovský program Novy tuto náladu beze zbytku přenese i na diváky,” říká jeho kreativní producentka Simona Matásková a dodává: „Poslední večer roku 2022 na Nově má tři různé roviny, aby si na své přišel opravdu každý. Kromě vyšetřování zmizení Lucie Borhyové se Ondřej, Aleš a další hvězdy Novy představí ve speciálních parodických vydáních populárních pořadů, jako jsou Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a další. To vše pak doplní ta nejzábavnější a nejbarevnější vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas. Věřím, že díky TV Nova prožijí televizní diváci ten nejlepší poslední večer letošního roku, který kromě zábavy a smíchu letos poprvé přinese i napětí.”

Během silvestrovského večera se kromě Ondřeje Sokola, Aleše Hámy a Martina Fingera představí Patricie Pagáčová jako recepční, které nikdo nerozumí, nebo Václav Kopta jako člen ochranky, který to pěkně odskáče, i když za nic nemůže. Dále se diváci mohou těšit na Lucii Borhyovou, Reye Korantenga, Annu Julii Slováčkovou, Hanu Holišovou, Dalibora Gondíka, Milana Peroutku, Vojtěcha Drakohoupila, Martina Schreinera a další.

Zábava po celý den: od Toma a Jerryho po Televizní noviny
Zábava neovládne TV Nova pouze večer. Už ráno se děti mohou těšit na animovanou pohádku Tom a Jerry: Rychlé a chlupaté, dopoledne na norskou verzi české vánoční klasiky Tři oříšky pro Popelku nazvanou Tři přání pro Popelku a odpoledne pak na v Česku tolik oblíbeného Mrazíka nebo Hrátky s čertem. Dospělí se pobaví u silvestrovských Televizních novin nebo u filmů Když Baron Prášil a Pekařův císař. O půlnoci na Nově začne koncert Marka Ztraceného. V záznamu z pražské O2 arény zazpívají také Hana Zagorová a Marta Jandová. Po koncertu Českého slavíka vypukne Mejdan roku Michala Davida.

I pro diváky Nova Cinema se je připraveno množství oblíbených filmů: mohou těšit například na český film režiséra Dušana Kleina, s Bolkem Polívkou v hlavní roli, Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou. Také na Zlaté dítě, akční komedii se Eddiem Murphym a nebo dnes již kultovní černou komedii Smrt jí sluší s Meryl Streep, Brucem Willisem a Goldie Hawn. Fanoušci romantických komedií si užijí Kopačky s Jasonem Segelem, Kristen Bell a Milou Kunis.

Romantika bude hlavní přísdou filmů Andělské Vánoce a Zasněžené Vánoce na Nova Lady. Stanice Nova Fun v poslední den v roce uvede nejoblíbenější sitkomy: Teorii velkého třesku, Přátelé a Dva a půl chlapa. Nova Gold bude plná krimi díky seriálům Myšlenky zločince a Beze stopy. A diváci Nova Action si užijí hvězdného Bruce Willise v akčním thrilleru Náhradníci.

Silvestrovský večer bude atraktivní i pro sportovní fanoušky. Ve skvělém čase, v 19:05, Nova Sport 1 a Voyo nabídnou přímý přenos hokejového utkání NHL ve kterém se utká Boston proti Buffalu. Na ledě zazáří i nejlepší český hokejista současnosti David Pastrňák, který prožívá vrcholnou formu.

Od 21:05 Nova Sport 2 a Voyo uvedou přímý přenos zámořské basketbalové soutěže NBA – klání mezi Indianou Pacers a Los Angeles Clippers. A zkrátka ani nepřijdou fanoušci fotbalu. Pro ně je připraven unikátní dokument o nejlepším střelci fotbalové reprezentace nazvaný Jan Koller: Příběh obyčejného kluka.

Foto: archiv Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *