Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnSex a vztahyZábava

Kniha Péče o lásku – super tip na dárek z lásky zdaleka nejen pro zamilované

Představujeme novou, populárně psanou knihu o lásce v dlouhodobých vztazích s názvem „Péče o lásku – Praktická příručka umění milovat a být milován“ od autorky Karoliny Rauschertové.

Každý, kdo v životě touží po lásce, v této knize najde skvělé shrnutí základních doporučení a užitečných tipů, které pomáhají udržovat lásku v intimních vztazích v dobré kondici a ku spokojenosti všech zúčastněných. Autorka ve své knižní prvotině představuje vtipně a s lehkostí originálně sestavený praktický návod, jak lásku v každodenním životě dobře dávat i přijímat. Odborné poznatky šikovně kombinuje s moudrými postřehy ze života milující a milované ženy a zasazuje do srozumitelných souvislostí.

Návod, jak přijít fungování lásky na kloub – Malá kniha o velké lásce – Láska jako zdravý životní styl 21. století

Karolina Rauschertová již několik let píše pod pseudonymem Loverotika inspirační blog Umění milovat.cz, kde propojuje rady odborníků i moudré postřehy zkušených a v lásce úspěšných. Čerpá z psychologie, odborných pohledů na intimitu a sexualitu i osobních zkušeností milujících a milovaných partnerů, manželů a milenců.

Kniha Péče o lásku zaujme i velmi atraktivním grafickým pojetím od Johany Kratochvílové ze studia Signatura a nápaditými minimalistickými ilustracemi Lýdie Férové.

Doporučená cena: 330 Kč

Zdroj a foto: www.peceolasku.cz / blog www.umenimilovat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *