Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Kavárna u Vás doma

Společnost Sweet Delight pro vás pod značkou Dortie´s připravuje všechny své dorty ve spolupráci s prověřenými dodavateli těch nejkvalitnějších surovin. Nepoužívají žádné náhražky ani umělé či zdraví škodlivé látky. Nepřidávají žádné zbytečné konzervanty.

Dorty vydrží čerstvé díky moderní technologii kryogenního zamražení, která dezertům neubere ani kousíček na jejich plné a opravdové chuti. Nad celým procesem, z velké části ruční výroby, drží dohled jedni z těch nejlepších cukrářských mistrů. A to je také garance jejich vysoké kvality a nebeské chuti. Zažijte každodenní kousek radosti u vás doma.

Pražský čokoládový dort Dortie´s 350 g
Oblíbený čokoládový dort z té nejlahodnější belgické čokolády. Jemný smetanový krém dodává dortu vláčnost. Kousky čokolády pak plnou chuť a vášeň, kterou v sobě ta nejkvalitnější čokoláda má. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů. Dort je zdoben ručně a hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. V balení 350 g lze koupit na Tescu, itesco.cz a Rohlik.cz za průměrných 130 korun.

Mrkvový dort s vlašskými ořechy Dortie´s 400 g
Oblíbený mrkvový dort je vyroben z čerstvé mrkve a prémiových vlašských ořechů. Jemnost mu dodává smetana a bílý jogurt právě v takovém poměru, aby se vám každý kousek příjemně rozplynul na jazyku. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů. Dort je zdoben ručně a hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. 400 g balení lze na Rohlik.cz koupit za 129,90 korun.

Cheesecake classic Dortie´s 1,6 kg
Klasický a všemi oblíbený cheesecake vychází z receptury světoznámého New York cheesecaku. Základ tvoří jemné karamelové sušenky a máslo. Krém je vyroben z lahodného čerstvého sýra z Česka. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů a je hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. Tímto dortem nepohrdne ani ta nejvybíravější návštěva. K dostání v balení 1,6 kg na Rohlik.cz za běžnou cenu 399,90 korun.

Cheesecake strawberry Dortie´s
Základem tohoto svěžího dortu jsou karamelové sušenky a čerstvé máslo. Lehkost mu dodává lahodný krém z čerstvého sýra. Vše ozdobeno šťavnatými jahodami. Při výrobě tohoto dortu byly použity pouze vejce z bezklecových chovů a je hluboce zamražen šetrnou kryogenní metodou. K dostání ve variantě 1,45 kg na Rohlik.cz za běžnou cenu 379,90 korun a nově také ve variantě 550 g na Tesco a itesco.cz za 179,90 korun.

Zdroj a foto: Dortie´s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *