Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Pedik udrží nohy v suchu

Pocení je přirozená součást termoregulace organismu a podporuje ho nejen zvýšená teplota, ale také námaha nebo třeba stres. Potíme se na různých místech těla včetně chodidel, a to někdy může znamenat problém, zvláště v zimě, kdy nosíme uzavřenou obuv. A zdaleka nejde  jen o nepříjemný pocit vlhkých nohou. Problémem je především zápach a možnost vzniku plísní.

Nic ale není ztraceno, protože i pocení se dá z velké části regulovat. Prevencí je vhodná obuv, ponožky z přírodních materiálů a dokonalá hygiena. A pokud ani to nestačí, vyzkoušejte bylinné koupele nebo speciálními přípravky, které dokážou pocení regulovat.

Antiperspirant Pedik je rychleschnoucí sprej, který zamezí pocení nohou a vzniku nežádoucího zápachu. Obsahuje chlorohydrát hliníku – nejúčinnějšílátku s antiperspiračním účinkem. Dokáže omezit nadměrné pocení až na několik hodin a nedráždí pokožku. S Pedikem budou nohy v suchu a příjemně svěží. Současně je účinnou prevencí proti kožním onemocněním. Abyste chránili také obuv, zkuste nový Pedik DEO a budete překvapeni, jak příjemně ji provoní. Přípravky seženete v praktickém spreji za 77 Kč/ 1ks v obchodech i v e-shopu ALPY.

Tip redakce: Vyzkoušejte Pedik zásyp pro nadměrně potící se nohy
Udrží nohy v suchu a má antimikrobiální účinky. Snižuje pocení a výrazně omezuje tvorbu nežádoucích mikrobů, kteří ohrožují zdraví nohou, aktivují plísně a způsobují nepříjemný odér. Zásyp Pedik omezuje pocení i zápach a dopřeje vašim nohám zklidnění. Chrání vaše nohy a přináší pocit komfortu po celý den. Antomikrobiální zásyp Pedik stojí 38 Kč.

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *