Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Když lásku mám: Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková nazpívaly píseň o lásce

Muzikálové zpěvačky a herečky Markéta Poulíčková a Markéta Schimmerová Procházková spojily hlasy ve zbrusu novém singlu s názvem Když lásku mám. Společně jej představí veřejnosti 24. ledna 2023.

,,Nápad se zrodil spontánně během kávy s Markétkou, se kterou se alternuji v muzikálech Divadla Lucie Bílé. Našly jsme důvod potkávat se častěji a těší nás to,” říká o připravovaném singlu a videoklipu Markéta Poulíčková, alias MAKY.

Na singlu se navíc Markéta Poulíčková sama podílela jako autorka hudby, a to ve spolupráci s klavíristou a skladatelem Václavem Tobrmanem. Ten napsal také text.

Skladbu doprovází jemný čistý videoklip za nímž stojí Zbyněk Raušer, který má na svém kontě videoklipy např. pro Terezu Černochovou, kapelu Portless nebo Dymytry.

,,Poselstvím písničky je láska. Ať už nás v životě rozděluje cokoliv, láska je to, co všechny spojuje. Vždyť každý touží po spřízněné duši,” vzkázala fanouškům Markéta Schimmerová Procházková.

Premiéra videoklipu se uskuteční v úterním vysílání pořadu Snídaně s Novou v 7:30. Ve studiu budou přítomny obě zpěvačky a budou si společně s moderátory povídat o singlu i dalších novinkách, které chystají.

Videoklip bude následně ke shlédnutí na internetu.

Markéta Poulíčková:
https://www.instagram.com/makymusicofficial/
https://www.facebook.com/makymusicofficial/

Markéta Schimmerová Procházková:
https://www.instagram.com/marketaschimmerova/
https://cs-cz.facebook.com/MarketaProchazkovafcb/

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *