Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Staňte se na jeden večer Wolfgangem Amadeem Mozartem a oslavte s námi mistrovy narozeniny. Jen v hotelu The Mozart Prague!

Hotel The Mozart Prague pro Vás na 27.1.2023 připravil Mozartovu noc, při příležitosti oslav výročí narozenin slavného Amadea. Při poslechu sopránových pěvkyň a kvarteta Melody Quartet se v krásném a unikátním prostředí Pachtova paláce – nyní hotelu The Mozart Prague – můžete stát i Vy Mozartem, a slavit jako on.

Dveře k oslavám se otevřou již od 18:00 hodin, kdy si každý host Mozartovy noci bude moci vychutnat welcome drink. Dále již bude následovat bohatý hudební program, kdy se bude hrát mistrovská Mozartova hudba, representovaná Malou noční hudbou, a dále Vás potěší úryvky ze 6-ti německých tanců, které po 300 letech opětovně zazní tam, kde vznikly, a to v prostorách samotného hotelu The Mozart Prague, tehdejšího Pachtova Paláce, kdy je skladatel sám napsal pro knížete Pachtu.

Unikátní neformální hudební zážitek nám zprostředkují sopranistky a sólistky Michaela Šrůmová a Dasha Williams, a dále Melody Quartet.

Program koncertu „Mozartova noc 27.1.2023“:
Od 18:00                    Welcome Drink
18:30                          Mozartův koncert 1. část
19:00 – 19:30             Přestávka s podávanými kanapkami
19:30                          Mozartův koncert 2. část
20:00                          Tradiční rakouská večeře

Mozarta, rakouského mistra, uctíte i po ukončení hudební produkce, kdy budou všichni hosté pozváni na tradiční pohoštění formou 3 chodové večeře, inspirované umělcovou domovinou. Kulinářský tým hotelu se nechal inspirovat pokrmy, které mohl ochutnat i sám Amadeus, a proto si budete moci dát klasický rakouský hovězí vývar, tradiční vídeňský telecí řízek s bramborovým salátkem a vše zakončit sladkou tečkou, a to Sachrovým dortem.

Cena vstupenky na koncert: 650 Kč
Cena Mozartovy večeře: 990 Kč

Pro ten nejlepší hudební zážitek doporučujeme rezervaci.

Pro více informací nebo rezervaci se prosím obraťte na Ivo Mahdal, ivo.mahdal@themozart.com, nebo přímo na recepci hotelu prostřednictvím telefonního čísla +420 234 705 111

Zdroj a foto: Hotel The Mozart Prague

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *