Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Běhejte s láskou! RunCzech otevírá registrace na Valentýnský běh

Už 11. února se v pražské Stromovce běží nejzamilovanějších 5 kilometrů. Oblíbený Valentýnský běh, na který RunCzech právě otevřel registrace, si může užít úplně každý. „Už se moc těším na tu uvolněnou a pohodovou atmosféru, která při Valentýnském běhu vždycky panuje. V tomhle závodě vítězí všichni. Je to oslava lásky k pohybu,“ říká Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru RunCzech.

O účastníky Valentýnského běhu bude tradičně dobře postaráno. V běžeckém centru Running Mall, v němž budou od pátku (12:00 – 18:00) vydávána startovní čísla, se běžci mohou nastartovat kávou, občerstvit se, využít šatnu, úschovnu nebo se vyfotit. V sobotu pak mohou vyzvednout registraci od 9 hodin a před jedenáctou se přesunou před Průmyslový palác. A po rozcvičce už v 11:30 hodin ve dvou vlnách Valentýnský běh odstartuje. Po doběhnutí bude pro všechny připravena občerstvovací stanice s nápoji.

Registrace pro jednotlivce i páry je už nyní otevřena na stránkách www.runczech.com. Startovné činí 100 Kč. Charitativním partnerem závodu je NF Pink Bubble a 20 % ze startovného půjde právě této neziskové organizaci, která pomáhá mladým v boji s rakovinou.

RunCzech v Česku pořádá prestižní mezinárodní závody jako například Prague International Marathon, Prague Half Marathon, Grand Prix, Pražskou štafetu nebo sérii Mattoni 1/2maraton v Olomouci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, v Ústí nad Labem či Mattoni Liberec Nature Run. Všechny jsou oceněny známkou kvality World Athletic Label Race. Loni se jich účastnilo 95 tisíc běžců.

Foto: archiv RunCzech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *