Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZvířata

Robbie Williams zpívá s legendárním kocourem Felixem

Značka Purina, která patří pod Nestlé, oznámila, že Robbie Williams natočil zbrusu novou píseň coby nový hlas kocoura Felixe. Známý umělec ve filmové premiéře představil novou skladbu a celoevropskou reklamní kampaň „It’s Great To Be a Cat“ věnovanou oslavě života koček a nové řady krmiv pro kočky.

Robbie se při tvorbě písně inspiroval vlastními kočkami i rošťáckými kousky Felixe a propůjčil svůj hlas kampani, která aktuálně startuje po Evropě, a to i v České republice. Hudebník vystupuje v krátkém klipu po boku slavného kocoura Felixe. Drzé duo je zachyceno, jak při premiéře své nové spolupráce dělá lumpárny. Ve filmu hraje Williams Felixovi druhé housle, když se snaží nahrát chytlavý hit s doprovodným orchestrem.

 Robbie Williams ke spolupráci řekl: „Jsem dlouholetým fanouškem koček. Měl jsem mnoho kočičích přátel
a po pozorování jejich fascinujícího chování mohu s jistotou říct, že je skvělé být kočkou.”

Nová skladba, která je k dispozici na webu www.FelixAndRobbie.cz, ukazuje, jak většina koček žije svůj nejlepší život, stejně jako kocour Felix. „V kampani poukazujeme na radost a zábavu spojenou s životem s kočkami. Věříme, že i díky Felixovi mohou být naši kočičí mazlíčci ti nejspokojenější,“ říká Markéta Karasová, brand manažerka pro značku Felix v České republice. Krmiva Felix od značky Purina jsou od roku 2019 nejprodávanějším mokrým krmivem pro kočky v České republice.

Odhalení partnerství s Robbie Williamsem je zároveň premiérou nejnovější Felixovy reklamy, kterou je možné exkluzivně zhlédnout na YouTube.

Zdroj a foto: www.FelixAndRobbie.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *