Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnMóda

Swarovski pozvedne Den svatého Valentýna láskou zahalenou v záři křišťalů

Valentýnská kampaň Swarovski nese nepřehlédnutelné vyznání lásky. Středobodem všech vizuálů jsou samozřejmě křišťálové šperky. Swarovski nás nabádá, abychom prostřednictvím třpytivých kreací vyjádřili své city, ať už se jedná o oslavu krásného přátelství, dlouholetého svazku či odhalení těch nejhlubších emocí.

Symboly lásky
Třpytivá linie Swarovski Volta projasní Den svatého Valentýna šperky inspirovanými stuhou. Ožívají v ní také oblíbené a neodolatelné láskyplné tvary, jako jsou mašličky a třpytivá srdíčka.

Tyto jedinečné kousky jsou vyrobené se skutečnou vášní:

  • Přívěsky, náramky a náušnice Volta se srdíčky září třpytivým pavé z čirých křišťálů
  • Náhrdelníky, obojky, náramky a náušnice Volta s mašličkou opředou lásku elegancí a půvabem. Zdobí je jasné křišťály, osazené technikou „chattonage”.
  • Náhrdelník Volta LOVE přináší emoce ve velkém stylu, zdobí jej pohyblivá stužka, která se jemně rozvíjí přímo před vašima očima.

Výběr pro Den svatého Valentýna doplňují prsteny a náušnice ve tvaru srdce z linie Matrix. Díky nim můžete oslavit Valentýna opravdu stylově.

Vášeň v růžové
Valentýnskou kampaň Swarovski skvěle dokreslují emotivní růžové prvky, které najdeme napříč všemi kanály. Maloobchodní prodejní místa po celém světě zdobí nepřehlédnutelné metalické busty. Navzdory klasické podobě oslavují skutečné lidi v reálných situacích a skvěle zachycují podstatu šperků pro aktuální sezónu.

Stejné působivé kouzlo prostupuje i vizuální podobu kampaně. Je zahalena růžovou a zaujme portréty hlav, které jsou v kontrastu se zářivými metalickými šperky.

Kolekce je v prodeji v kamenných obchodech a online na swarovski.com.

Zdroj a foto: Swarovski, #IgniteYourDreams

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *