Swarovski oznamuje nové partnerství s Dover Street Market Paris

Značka Swarovski zahajuje spolupráci se sekcí rozvoje značek unikátního concept storu Dover Street Market Paris, nabízejícího portfolio velmi zajímavých značek. Můžeme se tak těšit na nové kreativní spolupráce, které podpoří rodící se talenty ve světě módy. 

Oddělení rozvoje značek spadající pod Dover Street Market Paris podporuje ty nejkreativnější rodící se ikony ve světě módy. Centrum kreativity vzniklo v roce 2019 jako součást sítě Dover Street Market, jež provozuje inovativní a jedinečné concept story na zajímavých místech, jako je Londýn, Tokio, New York, Los Angeles, Singapur či Peking.

Peter Widmann, šéf sekce B2B, kolaborací & udělování licencí Swarovski, říká: „Dokonale zvládnuté řemeslné umění, kolaborace a inovace jsou hluboce zakořeněny v DNA značky Swarovski. Právě proto jsme velmi hrdí na naší platformu Creators Lab. Je úžasným prostorem, kde se ve spolupráci s uznávanými světovými značkami rodí originální křišťálové kousky. Můžeme tak našim zákazníkům nabídnout opravdu speciální produkty, které se jistě stanou žádanými sběratelskými artefakty.” 

Partnerství mezi Swarovski a Dover Street Market Paris Brand Development vyústilo v oslnivou záplavu kreativity, jejímž výsledkem je nova řada oblečení, obuvi a doplňků.

Značky
WEINSANTO
Victor Weinsanto, jehož stejnojmenná linie byla uvedena v roce 2020, zaujal fashion média svým svěžím a inovativním přístupem k navrhování. Dvouletá stáž u Jeana Paula Gaultiera i trénink tance, kterému se věnuje, rozdmýchaly jeho lásku k performačnímu umění. Ta se v jeho práci přetavuje do podoby temperamentních kabaretních témat.

Weinsantova vášeň pro zábavu a barvy je v dokonalém souznění s filozofií značky Swarovski, která vyniká svým savoir-faire v oblasti zářivých barevných kombinací. Prvním krokem spolupráce je nepřehlédnutelný redesign kabelky Weinsanto Bag. Ruku v ruce s návrhářovým typickým okázalým stylem vznikla kabelka ze žluté kůže, která kombinuje eleganci s výraznými detaily. Strukturovaný design zdobí po celé ploše zářivé křišťály Swarovski.

LIBERAL YOUTH MINISTRY
Mladistvý esprit a inovativní povaha Swarovski jsou ve skvělé souhře také se značkou Liberal Youth Ministry (LYM). V Guadalajaře jí založil mexický návrhář Antonio Zaragoza. Každá z jeho kolekcí oslavuje všestrannost mládí a je výrazně ovlivněna světovými subkulturami, politickými a duchovními hnutími. Působivé návrhy značky LYM a jejich poselství oslovují mnoho příznivců po celém světě. Najdeme mezi nimi dokonce i známé hudebníky.

Tři atraktivní novinky, které vznikly ve spolupráci značek LYM a Swarovski, budou představeny letos v březnu. Sukně Dream Baby Dream je inspirována aztéckým uměním a subkulturou 80. a 90. let.  Kousek, který vzdává hold punk stylu, bude v prodeji v limitované edici. Má roztřepený lem a kombinuje mentolové tóny s růžovými křišťály. Svetr Dream Baby Dream zdobí osmihranný motiv Swarovski a ombré design z čirých, růžových a akvamarínových křištálů. Oversized triko Dream Baby Dream nabízí dvě barevné varianty – žlutou a zelenou – v kombinaci s růžovými, čirými a bledě žlutými křišťály. Tento kousek je ztělesněním dokonalé rovnováhy mezi luxusní a streetwear módou.

PHILEO
Pařížská obuvnická značka Phileo má inovativní přístup k exkluzivní obuvi. V roce 2019 jí založila Philéo Landowski. Návrhářka jí kromě vize propůjčila i své křestní jméno. Ve starověké řečtině totiž znamená „Miluji”, což dokonale vystihuje filozofii značky. Phileo vytváří tenisky z plátna či rostlinných alternativ ke kůži pro minimalizaci ekologického dopadu výroby.

Značka Phileo svým nenapodobitelným způsobem kombinuje v tvorbě vášeň i emoce. Stejný přístup zvolila i v rámci nové spolupráce, která díky zdobení křišťály Swarovski pozvedá oblíbenou obuv na ještě vyšší úroveň. Výrazná limitovaná edice 005 Crystal Derby nabídne mokasíny na zvýšené podešvi se zapuštěnými šrouby, zakončenými křišťály Swarovski. Boty jsou vyrobeny z kůže na rostlinné bázi z jablečných slupek.

Všechny kousky jsou exkluzivně v prodeji prostřednictvím Swarovski Creators Lab a ve vybraných buticích Swarovski. Kabelka Weinsanto Bag je k dispozici od 26. ledna 2023, kousky ze spolupráce se značkami Liberal Youth Ministry a Phileo budou uvedeny 6. března.

Zdroj a foto: swarovski.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *