Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Premier Wines & Spirits otevřel kamennou prodejnu Premier Lounge se značkovým alkoholem

Společnost Premier Wines & Spirits, distributor prémiového alkoholu na českém trhu, otevřela na začátku roku svůj první kamenný obchod – Premier Lounge. Nyní už tak nemusíte objednávat svůj oblíbený alkohol na internetu, ale můžete si jej přijít pořídit přímo do prodejny.

Internetové nákupy jsou skvělé a mnoho z nás si je oblíbilo. Šetří čas a kolikrát i nervy. Nicméně někdy něco chceme hned a čekací lhůta při objednávce z e-shopu nás jen zdržuje nebo odrazuje. V takovém případě je ideálním řešením vyrazit do kamenné pobočky společnosti a vyhlídnuté zboží si koupit ihned. A právě tuto možnost nyní pro své zákazníky zprovoznila i společnost Premier Wines & Spirits.

Premier Wines & Spirits nabízí nejrůznější druhy světových alkoholů a nechybí ani exkluzivní delikatesy z českých luhů a hájů. Jejich portfolio je opravdu široké a vybere si každý, kdo vyznává kvalitu a rád si pochutná na výjimečných destilátech, rumech, ginech, vínech… každý si zde zkrátka najde to své.

Kamennou prodejna a showroom Premier Lounge najdetena Praze 2 v Záhřebské 29. Otevírací doba je každý všední den od 14 hodin a vybrat si svůj oblíbený alkoholický mok můžete přijít až do 22 hodin. Můžete si zde vyzvednout své objednávky z e-shopu nebo se zúčastnit některé z degustací, které společnost pod vedením profesionálů z oboru pořádá.

A že Premier Wines & Spirits spolupracuje s opravdovými špičkami. Ohledně vína byste těžko hledali většího experta, než je someliér Tomáš Brůha. Jeho vášeň k vínu značí i fakt, že se již třikrát stal českým šampionem v someliérství. A pokud by vás zajímal pravý gastronomický zážitek, poradí vám král gastronomie a ambasador Pavel Weiss. Celý svůj život zasvětil gastronomii a své (i) zahraniční zkušenosti předává dál za cílem rozvoje české gastronomie.

Zdroj a foto: Premier Wines & Spirits 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *