Na novém singlu Deaf Heart spolupracovali s finským producentem Lassem Piirainenem a slovenským FVLCRVM

Deaf Heart doposud tvořili v kruhu kapely. Tentokrát singl vznikl v rámci Songwriting campu CZ. Adelaide složil frontman Thomas společně s finským producentem Lassem Piirainenem a slovenským umělcem FVLCRVM. Vrací se v něm zpátky do města Adelaide. Skladbu je možné najít už nyní na všech streamovacích službách a kanále YouTube.

Deaf Heart singlu ovšem dodali svůj rockový rukopis a následně ho natočili s živými nástroji v nahrávacím studiu Faust pod dohledem Rohina Browna. O finální mix a master se pak postaral Lukáš Chromek, s nímž kapela dlouhodobě spolupracuje. Adelaide je další „rockovkou“ s melodickým vibem, kterou se Deaf Heart snaží zarýt posluchači pod kůži.

„Skladba je vlastně vzpomínka na město Adelaide, kde jsem kdysi strávil asi měsíc. Vše se tam prostě divně zamotalo v okamžiku, kdy jsem si dal nějakou houbu a utopil jsem jedný divadelní herečce skútr v řece, ta mě pak málem podřízla. Poznal jsem, že nastal čas vypadnout. A o tomhle je i novej song – dostat se pryč z chaosu,“ vysvětluje Thomas.

Za videoklipem stojí opět režisér Richard Stiebler. „Natáčeli jsme v Praze a stejně jako u předchozího videoklipu k Be Gone, jsme vychytali pekelnou zimu. Klip je takovou mozaikou z noční Prahy a jejích temných zákoutích,“ komentuje kytarista Michael Vácha.

Deaf Heart také spojí síly s talentovanou zpěvačkou Annabelle a vystoupí společně 24. března v Paláci Akropolis v rámci série koncertů Pulz. Vstupenky jsou již v prodeji.

Novinku najdete na streamovacích službách a kanále YouTube.

Foto: archiv Deaf Heart

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *