Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Po EP Slow Burn přichází zpěvačka Maella s intimní novinkou Flood

Zpěvačka Maella v současné době bojuje o postup v rámci národního kola v mezinárodní soutěži Eurovision Song Contest. Nový singl Flood navazuje na nedávno vydané EP Slow Burn, díky kterému se stala tváří kampaně Equal CZ. Na videoklipu spolupracovala opět s talentovaným režisérem Ruyem Okamurou. Novinku je možné již nyní najít na streamovacích platformách i kanále YouTube. 

Singl Flood je velmi osobní a intimní skladba. Maella stojí za textem i hudbou, jenž vznikala na kytaru. Začíná jako melancholická balada, postupně se však přidává latinský rytmus i taneční pozitivní nádech až vyústí v naději a radost. Jak sama zpěvačka říká: „Sad song with sexy beat.“ Maella by skladbou chtěla inspirovat, přinést podporu a úlevu těm, co se v ní poznají.

„Flood je o tom, jak často nezvládám emoce, který mě ‚přepadnou jako povodeň’ a slovy mohu ublížit. Napsala jsem ji v období, kdy jsem prožívala hodně temných chvilek a bylo mi líto tyhle těžký okamžiky házet na svého partnera. O negativních emocích, které by se měly krotit, protože ve vzteku můžeme říct něco, co tak nemyslíme a blízkému člověku tím můžeme ublížit. Je také o strachu ztráty blízkého člověka, ale zároveň je v ní naděje, že vlastně chci být lepší člověk pro sebe i pro něho,” popisuje singl Maella.

Do videoklipu se Maella společně s režisérem Ruyem Okamurou snažili přenést pocity štěstí a radosti, ale i hádky a temné momenty. „Podle mě by videoklipy měly, co nejlépe vyjádřit charakter a náladu skladby. Video Flood je více emotivní a čistý. Bylo pro mě velmi důležité vystihnout emoce po vizuální stránce. Ve mně se neustále perou dvě osobnosti – good girl vs. bad girl, dark vs. light. To je ale moje autentická energie,“ popisuje zpěvačka.

O jejím postupu do světového finále Eurovision Song Contest 2023 je možné rozhodnout prostřednictvím aplikace ESC Eurovision Song Contest on the App Store nebo Eurovision Song Contest Aplikace Google Play do 6. února 2023.

Novinku najdete na streamovacích službách a kanále YouTube

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *