Vyrazte v sobotu 4. 2. na testování skialpů a závod do Velkých Karlovic

Lákají vás skialpy? A chtěli byste si tento sport vyzkoušet? V sobotu 4. února máte ideální příležitost v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Na sjezdovce Razula se uskuteční testování skialpů Dynafit. Rovnou se pak můžete zapojit i do závodu na skialpech a také se dovybavit vhodným sportovním oblečením, protože se svým stánkem přijede oblíbená značka Kilpi.

Sjezdovka Razula, u níž se testování koná, není letos v obvyklém provozu pro lyžaře a není rolbovaná. Resort Valachy ji ale poskytl právě skialpinistům, kteří ji mohou využít na vlastní odpovědnost. Sobotní akce je ideální příležitostí pro začátečníky i ty, kteří by si chtěli vyzkoušet skialpy top kvality. Dynafit se totiž řadí mezi nejkvalitnější značky vybavení pro skialpinisty.

Testování skialpů bude probíhat od 9:30 do 16:00 a je zdarma. Vyzkoušet si můžete celé skialpové sety bez holí – tzn. lyže s vázáním a boty. Hůlky je třeba si přivézt svoje.

Skialpový závod odstartuje ve 13:00. Trasa závodu činí 3,5 km s převýšením 420 m. Závodníci na skialpech vyběhnou úbočím sjezdovky stylem ZIG-ZAG na první horizont, sejmou pásy a sjedou zpět ke startu, tuto trasu pak absolvují ještě jednou do cíle.

Tip: pokud byste neměli sportování dost, vezměte s sebou i běžky a zúčastněte se běžkařského závodu Noční stopa Valachy, který se koná v sobotu 4. února u blízkého hotelu Galik. Od 16 hodin budou závodit děti, od 18 hodin dospělí s čelovkami.

Zdroj a foto: www.razula.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *