Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZvířata

Šampioni: Patricie Pagáčová sundala boty a zavzpomínala na tělesnou výchovu!

Na televizi Prima přichází nová původní zábavná show ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Představíme vám tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech prokážou nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti. Šampioni startují na televizi Prima už v sobotu od 20.15.

Znalosti o zvířatech budou muset v první epizodě předvést Patricie Pagáčová, Marek Němec a speciální host, kterým tento týden bude Anna Slováčková. Znalostmi to ovšem zdaleka nekončí, VIP osobnosti se s talentovanými zvířaty budou muset utkat. Takový úkol bude čekat i na herečku Patricii Pagáčovou. Ta se postaví proti pejskovi Rockymu, který drží český rekord ve skoku vysokém. Překonal překážku ve výši 137 cm.

Patricie se takové výzvy nezalekla, sundala boty, rozcvičila se a šla do akce. Tělesná výchova ovšem zřejmě nepatřila mezi její nejoblíbenější předměty ve škole. „Že bych si věřila ve skoku vysokém, tak to opravdu ne,“ nechala se slyšet Patricie Pagáčová. „Dáme a pánové, jsme svědky toho, jak Patricie Pagáčová ztrácí svoji noblesu a eleganci,“ dodal s úsměvem Marek Němec.

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s největším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozví informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.

Šampioni startují na Primě už v sobotu večer.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *