Staňte se „našim Valentýnem“! Oslavte svátek všech zamilovaných se svými láskami a přáteli tam, kde vznikaly nesčetné milostné příběhy – v prostorách hotelu The Mozart Prague

Představujeme Vám nejlepší volbu pro Valentýnské oslavy letošního  roku – romantickou večeři v restauraci hotelu The Mozart Prague, po které se můžete ubytovat v pokojích a apartmá bývalého paláce. 

Díky unikátní poloze hotelu The Mozart Prague mohou klienti letošní oslavy Valentýna zahájit  romantickými toulkami po uličkách Starého Města nebo se přes Karlův Most vydat na Malou  Stranu. Po této procházce budou přivítáni v hotelové restauraci, kde jim kulinářský tým hotelu,  pod vedením šéfkuchaře Marka Kouckého, připraví čtyřchodovou večeři. Během tohoto  gastronomického zážitku ochutnají předkrm z králičí teriny, dále hřebenatky na pánvi – dle  speciálního receptu šéfkuchaře, po nichž jejich chuťové buňky potěší filet z pakambaly  s mušlemi a šampaňskou omáčkou. Sladkou tečku hostiny vytvoří bílá čokoládová pěna.  Toto menu pro dva se sklenkou šampaňského stojí 4.950 CZK. 

Pokud hosté nebudou chtít po večeři z hotelu The Mozart Prague odejít, mají možnost zažít  Valentýnskou romantiku v hotelových pokojích a apartmá, ve kterých si mohou připadat jako  kněžny a knížata. Dostanou možnost si vybrat z několika unikátních možností, stylů, designů  a výhledů. Co tak se ubytovat tam, kde kdysi Casanova, Mozart nebo Mucha? Nebo usínat  a probouzet se s výhledem na řeku a nádherný Pražský hrad? To vše hotel The Mozart Prague  nabízí. Je možné si předem zarezervovat Valentýnský romantický balíček a prožít nezapomenutelnou noc v krásně vyzdobeném pokoji či apartmá, kde je bude čekat VIP dárek. 

Zdroj a foto: www.themozart.com 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *