Oslavte svátek všech zamilovaných ve SPA & Wellness Aquapalace Praha

Přemýšlíte nad tím, čím byste potěšili svojí milovanou polovičku na Valentýna? Vyrazte do luxusního Spa & Wellness Aquapalace Praha v Čestlicích a užijte si večer plný romantiky. Čeká vás relax v zcela vybaveném a soukromém Spa s vířivkou a saunou, partnerská aroma masáž či tradiční ošetření v tureckých lázních. Lásku je třeba hýčkat!

Oslava Valentýna si žádá pestrý a originální nápad! Pokud byste rádi překvapili svojí přítelkyni či manžela řádnou dávkou odpočinku v průběhu svátku všech zamilovaných, který letos připadá na úterý 14. února, zkuste navštívit krásné a luxusní prostředí v komplexu čestlického Aquapalace Praha.

Spa & Wellness nabízí kompletní péči o vaše tělo i mysl. Načerpejte energii ve dvou, užijte si romantiku při svíčkách se sklenkou prosecca ve vířivce, objevte kouzlo exotické a tradiční péče v tureckých lázních Hammam s parní lázní a speciálním peelingem či vyzkoušejte partnerskou aroma masáž. Uvidíte, že si to zamilujete!

Pro milovníky odpočinku
Luxusní prostor soukromého Spa zahrnuje malou či velkou privátní vířivku a finské sauny. Pokud patříte k milovníkům relaxu a odpočinku, budete velice spokojení. Navíc si v průběhu návštěvy můžete vychutnat kvalitní láhev prosecca s večeří v podobě obložené mísy. Překvapte svoji polovičku na Valentýna návštěvou krásného a útulného Spa & Wellness Aquapalace Praha v Čestlicích. K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Hammam jako dotek Dálného východu
Zatím, co si Turci užívají své lázně po staletí, do Evropy se tato záležitost dostala teprve nedávno a vzbudila u návštěvníků Spa & Wellness Aquapalace Praha řádný rozruch. Hammam pochází z dávných požadavků starověkých kultur a slouží k řádné a očistné kúře. Omýváním těla teplou vodou za použití speciálního mýdla na vyhřívaném mramorovaném lůžku a peelingu dochází k prokrvení pokožky, ale i ke zlepšení imunitního systému při pravidelném opakování. Navíc si při párové proceduře můžete také vychutnat láhev kvalitního prosecca. Objevte kouzlo tureckých lázní a zažijte dotek Dálného východu na vlastní kůži. K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Rituál, který si oblíbila již egyptská královna a římský vojevůdce
Udělejte radost sobě i své partnerce a dopřejte si pocit královské relaxace a přeneste se během krátké chvíle do nekonečného ráje. Procedura začíná vonnou koupelí, kterou si můžete užít ve dvou. Rituál je zakončen relaxační aroma masáží hlavy a celého těla. Užijte si tento výjimečný den ve Spa & Wellness Aquapalace Praha a zakončete ho slavnostním přípitkem v podobě šumivého prosecca. K dostání na e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Zdroj a foto: Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *