Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnSoutěžZábava

Valentýn v Lumina Parku: výhodné vstupné a soutěž o romantický pobyt

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Rodinnou vstupenku do Lumina Parku vyhrává Pavel O., Praha, Eva K., Praha a Jiřina B, Kladno. Výhercům gratulujeme!

Pozvěte Vaši drahou polovičku na romantické přesto netradiční rande. Udělejte si večerní procházku fantastickým světem plným světýlek a podmanivé hudby. Dejte si svařák, horkou čokoládu, k tomu drobné občerstvení a nechte se vtáhnout do magické pohádky o Alence v říši divů.

Využijte výhodné „zamilované“ nabídky: Pouze 14. února koupíte na pokladně Lumina Parku nebo v online předprodeji druhou vstupenku za poloviční cenu. Navíc pokud se s námi podělíte o společnou fotku z Lumina Parku, můžete vyhrát romantický víkend snů pro dva na Zámku Topacz! Více informací o soutěži naleznete ZDE na Facebooku Lumina Parku.

1,5 kilometru dlouhá procházka je opředená stovky tisíc úsporných LED světélek. Králičí norou se dostanete do dechberoucího světa plného světel, hudby a zvukových efektů. Potkáte zhruba 100 světelných soch, na konci stezky objevíte světelný labyrint, kolotoč generující elektrickou energii a také zářivý zámek.

Do Lumina Parku se dostanete městskou hromadnou dopravou z tramvajové zastávky Nad Džbánem nebo ze stanice metra Nádraží Veleslavín, odkud je to pěšky cca 10 minut. Parkovat lze přímo u Lumina Parku. Atrakce je vhodná i pro kočárky. Otevřeno je denně kromě pondělí od 17:30 do 21:00.

Soutěžte s naším portálem Tojesenzace.cz a Lumina Parkem a vyhrajte jednu ze tří rodinných vstupenek!

Soutěžní otázka: Do kdy můžete navštívit Lumina Park v Praze?
a) do 26.2.2023
b) do 1.4.2023
c) do 31.12.2023

Aktuální informace naleznete na www.luminapark.cz, kde lze také zakoupit online vstupenky.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 12.2.2023. Do předmětu uveďte: Lumina Park. Vyhrává 150., 250. a 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: Lumina park

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *