Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Herba Roja představuje první novinku letošního roku, bylinná tělová mléka s hydroláty

Česká rodinná značka přírodní kosmetiky Herba Roja, představuje novinku a tou jsou bylinná tělová mléka s květovými hydroláty. V nabídce jsou dvě varianty s BIO měsíčkem a BIO řebříčkem.

Tělové mléko s levandulí a řebříčkem – základ tohoto mléka tvoří hydrolát z levandule, doplněný olejovými maceráty z řebříčku a měsíčku a levandulovým esenciálním olejem. Použití květové vody (hydrolátu) v základu tělového mléka, pozvedá tento produkt na úplně jinou úroveň. Toto speciální tělové mléko ocení všichni ti, kteří mají problém s citlivou nebo dokonce ekzematickou pokožkou a konvenční produkty nemohou používat. Levandule a řebříček jsou známy pro své antiseptické, protizánětlivé a antimykotické vlastnosti. Pleť bude po použití krásně hydratovaná a zregenerovaná. Mléko se dobře vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film.

Tělové mléko s měsíčkem – základem tohoto mléka je opět hydrolát, tentokrát z měsíčku v kombinaci s olejovým macerátem z měsíčku, konopným olejem a esenciálním levadulovým olejem. Toto mléko vám pomůže zlepšit stav pokožky při problémech s celulitidou nebo strijemi. Měsíček lékařský je přírodní antibiotikum a má silné hojivé účinky. Je vhodný i pro pleť, která trpní na akné a ekzémy. Mléko je skvělým pomocníkem pro nastávající maminky, které si s ním mohou mazat bříško, aby předešly vzniku strijí. I toto mléko zanechá vaši pokožku hezky hydratovanou a vyživenou, bez pocitu mastného filmu.

Tip: mléka můžete dobře využít i na šetrné odlíčení obličeje

Všechny produkty značky Herba Roja jsou vyráběné ručně v malých objemech, pouze z bylinek, které se pěstují na políčkách v chráněnné krajiné oblasti na úpatí hory Blaník. Pěstování bylin probíhá podle zásad ekologického zemědělství a výroba sama vychází z prastaré rodinné tradice.

Cena tělového mléka: 1.150,- Kč / 100 ml / dóza s pumpičkou

Zdroj a foto: www.herbaroja.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *