Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapela Sám sebou přichází s emotivním singlem Vďaka Bohu věnovaným svým dětem

Baladicky laděná píseň Vďaka Bohu je další novinkou z chystaného nového alba slovenské skupiny Sám sebou, které chce skupina na letních festivalech představit slovenskému, ale i českému publiku. Pod taktovkou RedHead Music si formace postupně vybudovala své místo v programu českých festivalů a rozšířila si svou fanouškovskou základnu. Nejosobnější skladbu z repertoáru Sám sebou dokresluje také jímavý videoklip, za nímž stojí slovenský talentovaný režisér Tomáš Malejčík. Novinku najdete již nyní na všech streamovacích platformách a kanále YouTube.

Autorem textu je dvorní textař kapely František Pavol. „Do našich životů v poslední době vstoupily naše ratolesti, což nás samozřejmě velmi ovlivnilo, proto jsme se rozhodli skladbu věnovat právě jim. Nahrávali jsme ji a produkovali ve vlastním nahrávacím studiu. To nejdůležitější v této skladbě jsou emoce, které jsou při poslechu slyšitelné,“ říká Matúš Fifík, který se zároveň postaral o hudební produkci.

Video, natočené týmem Tomáše Malejčíka, zve za krásami slovenské malebné přírody a ukazuje lásku mezi rodičem a jeho potomkem. „V hlavní roli se objevuje má dcerka Ela spolu s manželkou Luckou. Snažili jsme se do videa vložit poetickou atmosféru písně. V podstatě jsme strávili krásný rodinný den, který byl pouze zaznamenán. Nebrali jsme to jako nějakou roli, prostě jsme si to jen užili a spontánnost a láska je snad vidět,“ dodává Matúš.

Formace Sám sebou pracuje na své páté řadové desce, kterou chce v průběhu léta představit slovenským i českým posluchačům v rámci festivalů a následně pak chystá klubové tour.

Sám sebou
Kapela Sám Sebou pocházející z východního Slovenska působí na hudební scéně od roku 2010. Tvoří ji bratři Matúš a Marek Fifikovci a bratranec Róbert Faith. „Skrytým“ členem kapely je textař František Pavol. Na kontě má čtyři studiová alba, desítky videoklipů a stovky odehraných koncertu na Slovensku i České republice. Mezi největší hity patří V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj, zda Na čom záleží, které získaly několikamilionové zhlédnutí na YouTube.

Novinku najdete na streamovacích službách a kanále YouTube

Foto: archiv kapely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *