Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Tereza Brodská je zpět v ZOO a nečekaně rozbrečí Evu Burešovou

Jakmile Viky a Petr zmizeli z očí diváků, jelikož Eva Burešová odešla na mateřskou dovolenou, zmizela z obrazovky i Tereza Brodská. Ta se jako maminka Petra v podání Roberta Urbana na chvíli stáhla do ústraní. Teď je ale zpět ve středu dění a sama dlouho nezůstane. Láska totiž dokáže udeřit v každém věku.

Její soudkyně Danuše byla na chvíli pryč, teď už je ale zpátky a pomalu čeří stojaté vody v ZOO. Obzvláště ty rybáře Raula v podání Vladimíra Kratiny. „Moc jsem se těšila zpátky na děti i Evu. Kubík s Adélkou nám přinesli kytky, bonbóny… Musím říct, že mi ZOO dost chyběla.“

Scenáristé jí připravili moc milý návrat a zápletku, která začíná dýchat láskou. „Je to celkem nečekané, ale o to víc zajímavé spojení. Sama jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Láska přichází v každém věku. Raul je vášnivý rybář a musím říct, že já jako Tereza k tomu nemám absolutně žádný vztah. Nic mi to neříká, ale jednu historku z rybaření mám. Když byl můj syn malý, byl na rybách s Tomášem Töpferem. Chytil obrovského kapra. Byla jsem na něj tak pyšná, že jsem mu ten úlovek dala do mrazáku, kde zůstal asi dvanáct let. Byla to vzpomínka a já toho kapra nechtěla vyhodit. Byla to přece jeho první ryba. Rozloučit jsme se s ní museli, až když se nám ten mrazák rozbil,“ vzpomíná na historku Brodská s úsměvem. A úsměv se jí na tváři objeví i v okamžiku, kdy do ruky dostane seriálové miminko Viky.

„S malým jsem točila nedávno. Měla jsem docela náročnou scénu, kdy jsem ho chovala, telefonovala a něco u toho dělala. Musím říct, že bylo zlaté, a ani nezabrečelo,“ prozrazuje natáčení se svým seriálovým vnoučkem herečka. A když už byla s tím miminkem Viky, nezapomněla v „přímém přenosu“ popřát Viky k novému přírůstku, a tím kolegyni Evu Burešovu zaskočit. Tohle totiž ve scénáři nebylo.

„Chtěla jsem ti moc pogratulovat k miminku. Nejen jako mamince, ale i skvělé parťačce a holce. Moc mě mrzí, že jsem to dodnes neudělala,“ vnesla do scénáře svoji iniciativu Tereza Brodská, a předala tak Burešové nejen přání, ale i dárek. Následně dokončila věty ve scénáři, sbalila kočárek k odchodu a vehnala Evě Burešové do očí slzy radosti.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *