Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Dvě hvězdy se setkaly v Ordinaci aneb Proč Petr Rychlý vyšetřuje Kapitána Dema? 

Kapitán Demo je fenomén, každý jeho singl se stane hitem. Zlatíčka, Čardáš, Kouzlo. A teď novinka Míň žrát znamená míň žít. Píseň o tom, že svou XXL postavu nemá Demo jen tak. Situace je kritická, je třeba s tím něco rychle udělat! Zavolejte Rychlého! 

Videoklip ke skladbě byl natočen v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2, Petr Rychlý volání o pomoc skutečně vyslyšel, a Kapitán Demo se tak nemusel svěřit do péče nikoho jiného než právě Čestmíra Mázla.

Čestmír je můj dlouholetej kamarád. Je to gynekolog, takže si rozumíme a taky mě léčí. Kdyby to byl klasickej doktor, tak je zaujatej, ale jako gynekolog má odstup. Proto jsem si vybral právě jeho. Děláme spolu i různý rituály, jógový víkendy, meditace… Je to hodně spirituálně zaměřenej kluk a taky nejbohatší člověk z celý Ordinace. Proto si rozumíme,” prohlásil před natáčením klipu Kapitán Demo. 

Hudebník, známý rovněž jako Mistr světa všeho, během lékařské prohlídky zjistí, že všechny jeho hodnoty se pohybují v červených číslech a od Mázla se dozví jednoznačný verdikt: Míň žrát!” Na což Demo samozřejmě odmítá přistoupit. Stačí si totiž připomenout, co v den prohlídky zvládl posnídat: Dneska jsem měl k snídani sedm prasat, třináct kaviárovejch tyčinek, osmdesát tři lanýžů. Jako vždycky. Co mi můj indickej kuchař navaří, to sním.”

Jak tohle legendární lékař Ordinace vyřeší, zjistí fanoušci Kapitána Dema a Petra Rychlého právě ve videoklipu Míň žrát znamená míň žít režírovaného Givinarem Křížem. Ten je divákům Novy rovněž dobře známý – jako finalista kuchařské show MasterChef 2021. Zajímavostí je, že kromě toho, že klip vznikl v hostivařských ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2, je celý natočen na jediný záběr.

Petr Rychlý k angažmá u Kapitána Dema říká: „Je to první klip, na nějž jsem kývnul. Líbil se mi nápad, má to vtip a já sám sebe občas rád shodím. Propojení Ordinace v růžové zahradě 2 s Kapitánem Demem je navíc dost bizarní. Už jen proto, že já v ní hraju gynekologa a Demo se objedná na vyšetření zrovna u mě.” 

Hudebníka čeká 13. května milník dosavadní kariéry – koncert v 02 areně. Přijal by Petr pozvání tam vystoupit? „Samozřejmě, já už s O2 arenou zkušenosti mám. Díky koncertu k show Tvoje tvář má známý hlas jsem už ten obrovský adrenalin zažil. Takže když mě Demo pozve, budu mít radost,” prohlašuje Petr.

Píseň Kapitána Dema se točí kolem zdravotního stavu. V závěru natáčení Petr prozradil, jak je na tom se zdravým životním stylem on sám. „Jednou týdně se snažím hrát tenis. A teď mám v plánu začít cvičit, chodit do posilovny a taky držet dietu. Nedá se nic dělat, věk nezastavíte a je to čím dál horší. Naštěstí mám v Ordinaci kostýmy, které mi váhu hlídají. Když nedopnu kalhoty, je zle a začnu míň žít,” parafrázuje herec slova písně Míň žrát znamená míň žít.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *