Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníZe života

Stěhujete, rekonstruujete nebo jen nevíte, kam uložit přebytečné věci? Přinášíme vám řešení!

Dostali jste se do situace, kdy vás čeká stěhování či rekonstrukce? Pak možná na nějakou dobu potřebujete někam uložit všechny své věci včetně spotřebičů a většího nábytku. Kam s nimi? Řešení existuje spousta, my vám dnes představíme nakolik variant, které jsou spolehlivé, komfortní a hlavně bezpečné.

Úložného prostoru není nikdy dost
Chystáte se pokládat nové podlahy a musíte vystěhovat celý byt? Využijte pronájem kontejnerů, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru, kam můžete své věci bezpečně uschovat. Na výběr máte z řady různých provedení a velikostí, abyste si mohli vybrat kontejner přesně pro vás.

Po dokončení prací můžete jednoduše věci nastěhovat zpět a pronajatý kontejner zase vrátit. Samozřejmě ho ale můžete využívat i dlouhodobě, pokud se vám domů vše nevejde.

Co si počít s věcmi uprostřed stěhování?
Budujete si nový vysněný domov a nemůžete do něj zatím přestěhovat všechny své věci? Jako mezisklad lze rovněž skvěle využít právě pronajatý skladovací kontejner. Dalším řešením může být garáž nebo sklep u známých či příbuzných. Zde však pozor na možnou vlhkost, která vaše věci může nenávratně poškodit.

Pokud nemáte během stěhování k dispozici nákladní auto, zkuste využít možnost zapůjčení přívěsného vozíku od Boels. Jedná se o osvědčenou firmu, což vám dává jistotu, že dostanete kvalitní a čistý vozík, který si vyberete přesně podle vašich potřeb.

Doba výpůjčky je přitom zcela na vás. Vozík si můžete pronajmout na den, týden nebo třeba měsíc. Během letních měsíců ho navíc využijete třeba i k převozu různých zahradnických potřeb.

Jak na skladování věcí ušetřit
Už jsme tak trochu nastínili, že skladování věcí v garáži není vždy zcela ideálním řešením. Cenově může tato možnost vyjít nejpřívětivěji, pokud se ale vaše věci poškodí, výdaje se pak mohou vyšplhat velice vysoko.

Chcete-li mít jistotu, že vaše věci zůstanou ve špičkovém stavu, raději investujte do spolehlivých skladovacích prostor. Kromě kontejnerů lze využít třeba i externí skladové kóje, které lze pronajmout i dlouhodobě.

Cena kontejnerů i skladovacích kójí se pohybuje okolo 3 000 Kč za měsíc. Vždy ale záleží na dané nabídce a vašich potřebách. U výrazně levnějších nabídek pak doporučujeme důkladné prověření kvality poskytované služby.

Řešení pro podnikatele
Rekonstruujete kancelář a nevíte, odkud pracovat? I pro vás máme jeden tip. Pokud nemůžete celou svoji firmu přesunout do home office režimu, můžete si i vy pronajmout kontejner značky Boels.

Namísto skladového můžete využít kontejner kancelářský, který lze umístit do blízkosti sídla vaší firmy. Vedle něj zřídíte také sanitární zařízení opět ve formě kontejneru. Po dokončení rekonstrukce se kontejnery jednoduše odvezou a vy můžete opět pokračovat v práci tak, jak jste zvyklí.

V dnešní době lze zkrátka využít kontejnery prakticky na vše – krátkodobé i dlouhodobé skladování přebytečných věcí, dočasnou kancelář nebo i zřízení malého obchůdku či půjčovny lyží na výhodném místě.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *