Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Moravská hudební skupina Tempus pořádá sbírku na Donio.cz na nové album BLUDIČKA!

Tempus je osmičlenná hudební skupina hrající středověký rock. V čele s charismatickou zpěvačkou Lindou Ravenna působí na hudební scéně již druhé desetiletí (od roku 2007).

Počátek roku 2020 si jistě pamatujeme všichni. Pro kapely jako je Tempus znamenal úplné zastavení koncertní činnosti. Tuto nejistou dobu však vnímali i jako příležitost, a tak nezaháleli, a věnovali se tvorbě nových písní. Vzniklo tak v domácích podmínkách jedenáct demonahrávek zbrusu nových autorských písní.

Jak členové Tempus říkají: „Troufáme si říct, že během těch dvou let se pod našima rukama zrodilo něco originálního a unikátního. Stále to jsou ale jen demo nahrávky. Rádi bychom album nahráli v profi studiu, s co nejkvalitnějším zvukem.“

Nové album “Bludička” bude nabité hudbou inspirovanou středověkem, světem fantasy a také world music. V jednotlivých písních se snoubí zvuk replik historických nástrojů, (niněra, šalmaje, flétny, dudy, cistra) se zvukem nástrojů soudobých (elektrická kytara, bicí souprava, housle, baskytara, kontrabas). K písním jsou již napsané krásné české texty s fantasy tématikou, a můžete se na ně těšit v podání zpěvačky Lindy Ravenny.

Skupina by ráda přizvala na natáčení alba Bludička také hosty s dalšími neobvyklými nástroji. Jak říkají členové kapely: „Nechybí nám tvůrčí duch, ale chybí nám dostatečné finance pro vydání tohoto originálního alba. Proto jsme na Donio založili sbírku a přichystali jsme pro vás spoustu zajímavých odměn.” 

Album Bludička si již nyní můžete předplatit na Donio a podpořit tak jeho vznik. Kromě nového alba Tempus v kampani nabízí také originální ručně vyráběné výrobky od talentovaných umělců, ze kterých si vybere každý.

Zdroj a foto: https://www.tempus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *