Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Blesková rekonstrukce s jasným termínem i cenou aneb Proč už váš byt nemusí ležet ladem

V době, kdy se potýkáme se stoupajícími cenami zboží a stavebních materiálů i spolehlivostí jejich dodávek, se rekonstrukce staršího bytu stala pro řadu majitelů opravdovým strašákem. Výsledkem jejího odkládání je rostoucí počet bytů zoufale potřebujících rekonstrukci, které se jim ovšem nedostává. Bezrealitky ve spolupráci s Room Story nyní nabízí službu Blesková rekonstrukce. Přesně za tři měsíce a pevnou cenu budete mít nejen vymalováno.

Za měsíc, za půl roku a za doplatek
Je běžnou zvyklostí, že se rekonstrukce protáhne o celé měsíce od plánovaného data dokončení. Stejně tak cena je v praxi často pouze orientační, což nemusí být nutně vinou zhotovitele, který rekonstrukci provádí, ale vás jako majitele nemovitosti to nebolí o nic méně. A jelikož chcete mít nemovitost co nejdříve v perfektním stavu, většinou stejně zaplatíte.

Rekonstrukce je také obvykle spojena se složitou organizací a komplikacemi. Kdo někdy alespoň maloval, ví, co znamená zakrývání nábytku igelitem, snídaně na židli, neustálé kličkování mezi hromadami věcí a nekončící úklid prachu. Tyto těžkosti nakonec v kombinaci s nejistými náklady i dobou trvání mnohdy přimějí majitele celý proces odložit. Výsledek? Na jedné straně váš nezrekonstruovaný byt, na druhé celospolečenský problém v podobě množství bytů, které na trhu s nájemním bydlením chybí.

Blesková rekonstrukce na klíč
Proto Bezrealitky ve spolupráci s Room Story spustily službu Blesková rekonstrukce. Zahrnuje vše od rozvodů elektřiny až po spotřebiče, nábytek, dekorace a bytový textil. Má stanovenou pevnou cenu i datum, takže se nemusíte bát, že se opravy prodraží, protáhnou či jinak zkomplikují. Na jejím konci je váš byt připraven k okamžitému nastěhování.

„Běžné rekonstrukce se v současnosti nepřiměřeně prodražují – z našeho průzkumu v průměru až o třetinu proti první nabídkové ceně, navíc v průběhu rekonstrukce, kdy už majitel nemá šanci řešit to jinak. A stejně tak se prodlužují termíny předání. Nejsou lidé, firmy mají často problém s jejich distribucí po stavbách, nezvládají dostatečně objednávat stavební materiál. To všechno je pro nové majitele bytů, kteří je potřebují co nejrychleji dát do nabídky, pochopitelně frustrující,“ zmiňuje za Bezrealitky Hendrik Meyer.

Bezrealitky a Room Story jdou však jinou cestou – výrazným způsobem omezily výběr materiálů a doplňků, jenže právě to jim umožnuje objednávat je ve větším množství. A tím i za nižší cenu. Materiály jsou navíc volené tak, aby byly nadčasové a zvládly zátěžové využívání nemovitosti.

„Materiály, nábytek, doplňky – vše volíme tak, aby byly věci nejen krásné, ale i funkční a odolné. Prvky, se kterými pracujeme, jsou prověřené ve stovkách bytů. Nejdeme samozřejmě po ceně, takže se nejedná o nejlevnější produkty. Rozhodně vás ale nezruinují a ve výsledku stojí méně než ty, které je třeba za pět až deset let opět vyměnit,“ vysvětluje Alžběta Mrázová, spoluzakladatelka start-upu Room Story.

V rámci rekonstrukce si můžete vybrat ze tří stylů. Je libo moderní, industriální nebo skandinávský styl? Každý si můžete předem prohlédnout na fotografiích a již zrekonstruovaných bytech. Služba zahrnuje:

  • Nezávaznou konzultaci zdarma
  • Záruka termínu, kdy bude rekonstrukce hotová
  • Předem stanovenou fixní cenu
  • Výběr ze tří nadčasových designů – úspora za práci bytového architekta
  • Řízení celého projektu – klient jen zaplatí a přijde k hotovému

Rekonstrukce pro všechny i bez nutnosti pronajmout
Služba Blesková rekonstrukce ovšem není jen pro majitele, kteří chtějí svůj byt pronajmout. Stejně tak může vytrhnout trn z paty lidem, kteří připravují rekonstrukci vlastního domova. Ti mají často zajištěné přechodné bydlení i vyčleněné prostředky na rekonstrukci. I pro takovéto klienty je nedocenitelné vědět, že když začnou rekonstruovat v září, vánoční cukroví už budou péci doma.

Vyčíslení přesné ceny rekonstrukce podle plochy a dispozic bytu ve vámi zvoleném designu i další informace najdete na webových stránkách Bezrealitky.

Zdroj a foto: https://www.bezrealitky.cz/centrum-sluzeb/bleskova-rekonstrukce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *