Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Fanoušci Mandaloriana se setkali na promítání první epizody třetí řady v pražském kině na Chodově

Celosvětový fenomén, seriál Star Wars: Mandalorian se dočkal třetí řady, která je nyní k dispozici na Disney+. Při této příležitosti se konala akce pro fanoušky na pražském Chodově, kde si mohli vychutnat první epizodu na velkém plátně. Přítomen byl i Martin Trnavský, český hlas Mandaloriana, a mnoho mladých tvůrců z řad Star Wars fandů.

Martin Trnavský

Putování Mandaloriana Star Wars galaxií pokračuje. Kdysi osamělý nájemný lovec Din Djarin se opět shledal s Groguem. Nová republika se zatím snaží galaxii zbavit její temné minulosti.

Mandalorian a Grogu společně pokračují ve svých toulkách galaxií a setkávají se při tom nejen s dávnými spojenci, ale také si vytváří nové nepřátele.

V seriálu hrají Pedro Pascal, Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow a Giancarlo Esposito. Osmidílnou třetí řadu režírují Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung, Carl Weathers, Peter Ramsey a Bryce Dallas Howard. Hlavním scénáristou seriálu je Jon Favreau, který je také výkonným producentem. Spolu s Davem Filonim, Rickem Famuyiwamem, Kathleen Kennedy a Colinem Wilsonem. Spolu-producenty jsou Karen Gilchrist a Carrie Beck.

Premiéra Mandalorian v Hollywoodu

Zdroj a foto: Disney+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *