Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Skupina We Are Domi představuje videoklip Paradise a zve na své první tour

Česko-norská kapela We Are Domi na sebe upozornila především díky své loňské účasti v Eurovizi 2022, kde Českou republiku reprezentovala ve finále. Své místo na české scéně stvrzuje svou další tvorbou a po singlu Alive přichází s novinkou Paradise, ke které představuje videoklip z dílny Ruye Okamury. Za hudební produkcí stojí finský producent Lasse Piirainen. Píseň je zároveň předzvěstí debutového EP, k němuž kapela již brzy vyrazí na své první klubové tour. V rámci pražského koncertu v Lucerna Music Baru 26. dubna proběhne také křest alba. Novinka je již nyní k dispozici na všech streamovacích službách i kanále YouTube. 

Základ nového singlu We Are Domi Paradise vznikl na Songwriting campu CZ ve spolupráci s finským vyhledávaným skladatelem a producentem Lassem Piirainenem. „S Lassem jsme si okamžitě lidsky i po tvůrčí stránce padli do noty. První verze byla hotová během pár hodin. Finálně jsme ho ale dokončili v Praze, kam jsme Lasseho dodatečně pozvali,“ komentuje Casper.  O mix se následně postaral jako tradičně Frankie Harper.

„Píseň odkazuje na klíčové vzpomínky kapely z dětství, kdy jim všechno připadalo jako ráj. Hlavním cílem bylo vybrat si drobné momenty, které si člověk odnese do dospělosti a uvědomit si, jak mu únik do těchto vzpomínek vrací stejný euforický pocit,“ popisuje myšlenku frontmanka Dominika Hašková.

Novinku doplňuje také videoklip, který byl natočen v prostředí Vysokých Tater. Reflektuje vzpomínky z dětství celé kapely. „Hory, sníh a krásná krajina nám přišla jako nejvhodnější způsob, jak vizuálně vyjádřit význam skladby,“ popisuje Benjamin. „Paradise vyvolává pocit vřelosti a sounáležitosti. Chtěl jsem tento pocit navodit pomocí obrazů přátelství mezi členy kapely, kteří jedou na výlet na chatu v zasněžených horách. Do těchto koutů Slovenska jezdím už sedm let, takže jsem rád, že jsme konečně mohli natáčet v této,“ dodává režisér Ruy Okamura.

Skupina poprvé vyrazí do českých klubů. V rámci čtyř zastávek představí mimo jiné i své debutové EP. V Praze v Lucerna Music Baru chystají We Are Domi křest EP s řadou hostů. Vstupenky jsou již v prodeji.

Koncerty:
13/4                Brno                            Melodka
26/4                Praha                          Lucerna Music Bar
28/4                Plzeň                           Anděl Music Bar
5/5                  České Budějovice       MC Fabrika

Foto: Filip Vaněk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *