Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Pohádky Zdeňka Svěráka vychází poprvé na vinylu!

Pohádky, které si vymýšlel Zdeněk Svěrák pro své dvě děti, když byly malé, nejprve vydal knižně v roce 1991 u nakladatelství Albatros, následně je sám načetl pro vydavatelství Supraphon, kde v tomtéž roce vyšly na CD a audiokazetě. Z knihy i audioknihy Tatínku, ta se ti povedla se v průběhu tří desítek let stal skutečný bestseller, který se dočkal šesti knižních reedic a nahrávka dosáhla (dle pravidel IFPI-ČR) statutu Platinové desky Supraphonu. 

V rámci velkého návratu obliby vinylových desek se nyní audiokniha Tatínku, ta se ti povedla dostává poprvé na LP desku. V této podobě právě vychází a Supraphon ji dál nabízí i na CD a v digitálních formátech.

Tatínku, ta se ti povedla je hrdinou tatínek Šíma a jeho děti Petřík a Petruška, kteří odmítají klasické pohádky, na něž jsou zvyklé a dávno je znají, a vyžadují pohádky, jež si tatínek sám vymýšlí. Tak se setkáme s pohádkou o polštáři a peřině, o hasicím přístroji, o zázračně uzdraveném pánovi a také třeba o ramínkách ve skříni. Vyprávění autora pohádek Zdeňka Svěráka, doprovázené hudbou Petra Skoumala, je skutečně originální formou příběhů před usnutím, plné humoru a nečekaných situací i vtipných zápletek.

MULTILINK: https://supraphon.lnk.to/SverakTatinkuTaSeTiPovedlaEM

Zdroj a foto: Supraphon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *