Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Boží mlýny 1 – Jan Hrušínský opět v roli právníka

V parku je zastřelena mladá žena. Byla právě v doprovodu staršího Američana, Arthura Rosenbauma (Jan Vlasák), který zavolal policii, ale ten policistům příliš nepomůže.

Postupným prověřováním stop Specialisté zjistí, že zavražděná žena byla violoncellistka ze slavného kvarteta a důvodem k vraždě mohla být žárlivost. Hudebnice totiž měla pletky se svými mužskými kolegy z kvarteta. Z příbuzných už měla pouze babičku, starou bohatou dámu (Dana Syslová), které se shodou okolností kdosi vloupá do vily. Kriminalisté dohledají, že se nitky sbíhají k záhadnému Arthuru Rosenbaumovi. Pochází ze zámožné židovské rodiny, která v Čechách před válkou vlastnila vyhlášenou šperkařskou firmu. Starý muž se ale snaží i za pomoci svého právníka (Jan Hrušínský) kriminalistům spíše vyhýbat.

Po epizodě Krmítko v seriálu Odznak Vysočina si ve Specialistech zahrál Jan Hrušínský právníka. Svou roli popsal takto: „Hraji advokáta, obhajuji a zastupuji postavu, kterou hraje Jan Vlasák. Snažím se o to, aby to bylo úspěšné zastupování. Myslím, že je to jeden z asi sedmdesáti osmi právníků, které jsem hrál (smích). A tenhle je v podstatě kladná postava, snaží se pro svého klienta udělat to nejlepší. Ale nebudu prozrazovat, jestli se to podaří nebo ne.“

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *