Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Daahls by Emma Roberts exclusively for ABOUT YOU: módní online obchod a herečka představují společnou kolekci

22. března 2023 uvádí ABOUT YOU na trh exkluzivní kolekci s herečkou a producentkou Emmou Roberts. Společně s touto americkou filmovou hvězdou byla vytvořena kapsulová kolekce, která zve fanoušky do fascinujícího světa snů. Kousky inspirované Emminými osobními módními preferencemi a fantaziemi představují vzrušující kombinaci tradičních západních stylů a módních prvků 50. let. Kolekce ‘Daahls by Emma Roberts exclusively for ABOUT YOU’ bude k dostání od 18 hodin (SEČ) ve všech 26 online obchodech ABOUT YOU – včetně možnosti doručení po celém světě.

ABOUT YOU rozšiřuje své portfolio o další mezinárodní spolupráci: díky herečce a producentce Emmě Roberts spolupracuje tento módní online obchod s další světoznámou osobností. Emma nejenže svými filmy a televizními seriály oslovuje mladou a módně uvědomělou cílovou skupinu ABOUT YOU, ale zároveň ji ovlivňuje svým sebevědomým osobním stylem. “Ze spolupráce s Emmou Roberts jsme nadšeni. Emma je úspěšnou a talentovanou osobností, která již léta inspiruje mladé ženy po celém světě. Pro naši společnou kolekci měla jasnou vizi a projevila plné nasazení. Emma sama připravila outfity pro focení kampaně a navíc také společně se svou sestrou Grace navrhla charakteristické logo této kapsulové kolekce,” říká Sofia Hagemeier, vedoucí exkluzivních spoluprací v ABOUT YOU.

Emmin styl lze nejlépe popsat jako ženský a hravý s vintage nádechem, což se odráží i v exkluzivní kolekci ABOUT YOU. Uvolněný kovbojský styl se zde setkává s elegantním vzhledem 50. let a vznikají tak módní kousky, které jsou přesně podle Emminy fantazie a představ. “Nemohla bych být šťastnější, že se mohu podělit o svou kolekci s ABOUT YOU! Tato kolekce ukazuje všechny stránky mé osobnosti – ženskost, vintage charakter, ale především hravost. Vždy jsem chtěla vytvořit něco, co by ztělesňovalo vše, co ráda nosím a v čem se cítím sebevědomě, takže jsem z této příležitosti opravdu nadšená,” vysvětluje Emma Roberts. Výsledkem je fascinující svět snů inspirovaný její láskou ke knihám a příběhům s abstraktním názvem ‘Daahls’ by Emma Roberts.

Jako pravý knihomol si herečka oblíbila módní trend “akademické estetiky”, který se nese v duchu Ivy League knihoven a školních uniforem. To se odráží i v její kolekci: pletené vesty a polokošile, univerzitní trička a mikiny a nechybí ani potisky knižních klubů a výrazné límce, které dodávají kolekci elegantní retro nádech. Celkově se kolekce vyznačuje přírodními materiály, jako je bavlna, lyocell a len, ve veselých odstínech, jako je růžová, džínově modrá a červená barva. Všechny kousky představují dokonalou kombinaci ženskosti, pohody a zároveň hravosti. Denim a kostkované vzory s vintage vyšisováním a potisky podkovy vzbuzují dojem ležérního westernového vzhledu, zatímco ženské střihy a roztomilé detaily, jako jsou mašle a volánky, kolekci krásně doplňují. Focení kampaně s názvem “Sugarland” se nese právě v tomto duchu a zobrazuje Emmin vysněný svět. Fotograf Felix Cooper vytvořil ve studiu v Los Angeles sladkou říši divů, která kombinuje prvky Divokého západu s retro elegancí předměstí. Toho bylo dosaženo použitím kovbojských rekvizit, jako jsou kaktusy a prvky rodea, v kombinaci se zábavným stylingem 50. let. Toto zajímavé spojení oldschoolového stylu a rebelského nádechu dokonale odráží Emminu kolekci, která uvádí diváky do jejího osobního světa fantazie a zanechává je překvapené a okouzlené.

Všech 86 kousků mezinárodní kolekce “Daahls by Emma Roberts exclusive for ABOUT YOU” bude k dostání od 22. března 2023 ve všech evropských online obchodech ABOUT YOU – včetně možnosti doručení po celém světě – ve velikostech 34-44. Ceny jednotlivých produktů se pohybují od 499 Kč do 5749 Kč.

Zdroj a foto: ABOUT YOU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *