Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Martin Zounar šel v Ordinaci opět do naha! Rozdíl necelých tří let je neuvěřitelný

Již tento čtvrtek na Voyo se Martin Zounar jako Bobo Švarc v Ordinaci opět svlékne. Poprvé se před kamerami objevil nahý v roce 2020, kdy kameničtí hrdinové fotili charitativní kalendář, nyní se předvede pouze v plavkách. Sekundovat mu budou Tereza Těžká, Rosalie Malinská a Lukáš Hejlík. 

Bobo to má stále nahnuté. Sice mu byla díky intervenci Dariny (Mahulena Bočanová) udělena výjimka a může se, tentokrát již skutečně a legálně, stát doktorem medicíny. Má to pochopitelně podmínku – vrátí se do lavic lékařské fakulty a před závěrečnými státnicemi splní jako ostatní řádní studenti všechny předepsané povinnosti, na něž se předtím vykašlal. To se mu moc nechce, zvlášť když kromě studia musí absolvovat například zápočet z plavání! Darina však nezná smilování, a tak Bobo spolu s medičkami Dominikou a Biankou (Tereza Těžká a Rosalie Malinská) musí plavat na čas. Fandit do bazénu mu ve slušivých plavkách přišel i jeho nový školitel Jáchym (Lukáš Hejlík).

„Tentokrát jsem před kamery přicházel svlečený přece jen sebevědoměji. Jednak nemám problém s plaváním, protože jsem víc než deset let plaval závodně, jednak za ty necelé tři roky, které uplynuly od mého prvního natáčení v rouše Adamově, se toho hodně změnilo. Mám jinou životosprávu, necpu se, jak mě napadne, snažím se jíst zdravě a hýbat se. Podařilo se mi zhubnout dvacet kilo, váha se mi teď už nijak výrazně nehýbe a celkově se cítím mnohem líp. Na začátku této osobní mise jsem si myslel, že to nemůžu dát, ale hubnutí nakonec může být i docela zábava,” vypráví Martin Zounar, který svou fyzickou proměnu popsal v knize Jíst, či nejíst?, jež nedávno vyšla. A dodává: „Být nahý před diváky není žádná kratochvíle, ale jako hrůzu to taky nevnímám. Nahotu beru jako součást profese. Ostatně, trénink mám slušný z divadla – již několik let vystupuju po celé republice s komedií Dva nahatý chlapi, jejíž název opravdu nelže.”

Švarc v plavkách ale samozřejmě není vše, na co se diváci Ordinace mohou tento čtvrtek na Voyo těšit. Alena (Michaela Badinková) opět políbila Ondru (Jiří Böhm)! Čestmír (Petr Rychlý) o tom samozřejmě ještě neví. Co bude s milostným trojúhelníkem dál? Vstoupí do něj Iveta (Kateřina Brožová)? Vody opět rozvíří i zdravotní sestra Johanka (Sabina Ročková), která v kolegyni Ladě (Hana Kusnjerová) vzbudí podezření, že jí během zkoušek divadelního představení svádí muže Standu (Jakub Šlégr). Ten od manželky dostane zákaz, takže Popelce najednou chybí princ. Kdo jím bude?

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každý čtvrtek.

Zdroj a foto: Voyo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *