Odznak Vysočina: Na dně

V neděli 26. března večer uvede TV Nova čtvrtý díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina s názvem Na dně.   

Vyšetřování vraždy začíná pro policisty z netradičního konce, na policii se totiž přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Zdánlivě jednoduchý případ se ale začíná velmi záhy komplikovat. Není totiž jisté, nakolik se kriminalisté mohou spolehnout na výpověď mladého muže, neboť ten má nejen omezenou svéprávnost, ale zároveň je viditelně stále ještě v šoku. Druhým problémem je nalezení těla, přičemž pátrání po něm připraví policistům další překvapení. Nic není takové, jak by mělo být, a otázkou je nejen to, kdo je oběť a kdo pachatel, ale také to, kolik trestných činů bylo ve skutečnosti spácháno. Tento případ se stane osobním zejména pro kapitána Bacha (Martin Hofmann), jemuž mladík připomene kus života, který se v sobě snažil pohřbít.

Aktuální případ se kriminalistům podaří vyřešit, ale atmosféra v týmu začíná houstnout. Dana Skálová (Monika Hilmerová) se dozví o „zradě“ kapitánky Vlčkové a přemýšlí nad tím, jakým způsobem se k věci postavit. Nějakou akci od ní navíc vyžaduje i Petr Bach (Martin Hofmann), k němuž se překvapivá informace o spolupráci kolegyně z týmu s kapitánem Ondřejovským (Pavel Batěk) již také dostala.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *