Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZe života

Canon a Bookla.cz vyhlašují soutěž pro spisovatele o vydání a tisk knihy zdarma

Společnost Canon se stala generálním partnerem soutěže pro spisovatele na Bookla.cz, jejíž vítěz získá vydání své knihy zdarma. Vítězná publikace bude slavnostně představena na veletrhu Svět knihy Praha a následně vytištěna na profesionální archové inkoustové tiskárně Canon varioPRINT iX3200. Autoři mohou své přihlášky posílat do 30. dubna 2023.

„Jako dlouholetý dodavatel špičkových technologií a služeb pro oblast knižního průmyslu jsme již pomohli vytisknout nespočet publikací. Spojení s touto soutěží je proto pro nás naprosto přirozené,“ říká Eva Kučmášová, ředitelka komunikace Canonu ve střední Evropě.

Pravidla účasti v soutěži jsou jednoduchá. Autoři, kteří již mají napsanou knihu a chtějí ji vydat, musí na e-mail bookla@powerprint.cz poslat anotaci, obálku a vše, co by mohlo porotu zaujmout. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 30. dubna 2023.

Vítězný autor získá možnost vydat svou knihu zcela zdarma na Bookla.cz, kde bude mít zajištěný prodej a distribuci. Součástí výhry je i grafické zpracování, korektura, ISBN a zajištění povinných výtisků. Výherce dále získá 10 ks výtisků knihy pro svoji potřebu a inkoustovou tiskárnu od Canonu. Úplné znění podmínek soutěže je k nalezení na https://www.bookla.cz/clanky/soutez.

„Jde o skvělou příležitost pro začínající autory, kteří nejen že dostanou možnost nechat si vydat a vytisknout svou knihu zdarma, ale budou mít šanci se dostat do povědomí veřejnosti díky vyhlášení soutěže na květnovém Světě knihy Praha, největším knižním veletrhu v Česku,“ dodává Kučmášová. Vítězná kniha bude vytištěna v největší digitální tiskárně v ČR powerprint na stroji Canon varioPRINT iX3200. Stejný přístroj využívá třeba i Česká pošta.

Všichni účastníci soutěže získají vstup na veletrh Svět knihy Praha zdarma, drobný dárek od Canonu a slevu 500 Kč na vydání knihy na Bookla.cz.

Foto: Canon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *