David Prachař během seriálu Revír zažil opravdové středověké mučení

Mohlo by se zdát, že během natáčení komediálního seriálu z mysliveckého prostředí se bude tak maximálně střílet ze vzduchovky či běhat po lese. Seriál Revír, který je ke zhlédnutí na Televizi Seznam každou sobotu od 20:15 hodin, ale slibuje mnohem více. Své o tom může říct jeden z hlavních herců David Prachař, který během natáčení musel podstoupit středověké mučení zvané waterboarding.

Nejznámější mučicí techniku, která simuluje tonutí, během natáčení David Prachař opravdu zažil. Jak říká, člověk si pak hned více váží života, protože to bylo jako přežít vlastní smrt.

„Během natáčení jsem se naučil nedýchat, a to kvůli scéně, kde zažívám waterboarding. To znamená, že vám dají ručník na obličej a lejí na vás dvacet litrů vody z kanystru.“ A dodává: „Nebál jsem se, bylo to ohleduplné. Já mám spíš strach, když je třeba něco přeskočit, člověk někde visí či probíhá složitým terénem. To se pak bojím, abych si něco neudělal.“

Jak probíhala příprava na takové specifické natáčení?
Na natáčení jsem se speciálně nepřipravoval. Nakonec jsem nemusel chodit ani na střelbu.

A co nějaký nečekaný zážitek?
Řídil jsem americkou káru v oboře mezi býky, to bylo hezký.

V osmidílném seriálu Revír se v hlavních rolích představí kromě Davida Prachaře i Jaromír Dulava, Marek Taclík, Linda Rybová, Kristína Svarinská, Jitka Sedláčková, Ondřej Pavelka, David Matásek a mladý herecký talent Antonín Mašek.

O čem je seriál Revír?
Členové nejstaršího mysliveckého spolku v zemi čelí nejen divoké zvěři a milostným vášním, ale i mnohem horším katastrofám. Jejich revír je totiž ohrožen pytláckými investory. Parta nimrodů se t

Zdroj a foto: Seznam TV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *